MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nekilnojamas turtas

„Sparta“ pardavė kojinių verslą, Naujamiestyje iškils biurai

Naujieji kojinių gamybos įmonės „Sparta“, kuriai priklauso gamybos pastatai Vilniaus Naujamiestyje, savininkai pardavė verslą – jį įsigijo Danijos kojinių gamintojos „JBS Textile Group“ valdoma Kazlų Rūdos tekstilės įmonė VIP. Gamybos pastatus Naujamiestyje numatoma rekonstruoti į komercines patalpas.

Dėl šio sandorio „Sparta“ atleis visus 153 darbuotojus, tačiau dalis jų dirbs naujoje įmonėje.

Apie „Spartos“ verslo pardavimo sandorį, įvykusį kovo 7 dieną, BNS patvirtino bendrovės generalinis direktorius Antanas Poška. Jis atsisakė atskleisti sandorio sumą. Pasak jo, kojinių fabrikas toliau veiks „Spartos“ vardu.

„Vardas irgi parduotas. Vardas bus naudojamas, „Sparta“ bus kaip ir anksčiau, tik kitoje įmonėje“, – teigė A. Poška.

Anot jo, „Spartai“ lieka senieji įmonės pastatai Naujamiestyje, o kojinių gamybos verslą įsigijusi VIP jį perkels į Vilniaus pakraštyje esančius Kirtimus.

„(Atleidimai – BNS) yra susiję su tuo, kad mes kojinių verslą perdavėme. Formaliai mes pranešame, kad jie atleidžiami. Iš „Spartos“ jie atleidžiami, bet yra perkeliami pas pirkėją (VIP – BNS)“, – BNS sakė A. Poška.

Jo teigimu, pirkėjas įsipareigojo perimti mažiausiai 100 „Spartos“ darbuotojų.

„Verslo žinių“ duomenimis, pernai gruodį didžiausiu netiesioginiu „Spartos“ akcininku tapo didmeninės prekybos ir restoranų verslus valdantis Kęstutis Stabingis, o naujuoju vadovu – buvęs „Vilniaus viešojo transporto“ finansų direktorius A. Poška. Portalas vz.lt tuomet taip pat skelbė, kad „Spartos“ savininkų pasikeitimo sandoris gali būti susijęs su Singapūro kompanija „Grinvest“.

A. Poška BNS nekomentavo informacijos apie galimą „Grinvest“ dalyvavimą, tačiau patvirtino, kad naujieji „Spartos“ savininkai ketina plėtoti Naujamiestyje turimą nekilnojamąjį turtą, gamybos patalpas pertvarkant į komercines patalpas.

Autorius: Paulius Viluckas

10
PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
2 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
RežisieriuŠRežisieriuŠAntanuksAntanuksJonas Recent comment authors
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
naujausius seniausius labiausi vertinti
Pranešti apie
Mindaugas
Skaitytojas
Mindaugas

Kiek atsibosta, jog šis portalas, kaip koks hiperaktyvus vaikas, kurį žavi tik nauji ir sparčiai besikeičiantys dalykai, net neįvertinant ar tikrai pokyčiai atneš geresnę situaciją nei ankščiau buvusi. Naujau bei daugiau automatiškai nėra geriau ir derėtų pasverti vertybes. Ką aš matau, jog čia ištisai žavimasi ir džiūgaujama senųjų erdvių naikinimu, medžių kirtimu bei istorinių pastatų griovimu prisidengiant tuo, jog nauji ofisai ar butai yra pats puikiausias “progresas” ir niekur nematytos “inovacijos”. Tokiais tempais mes visą savo miesto identitetą prarasime ir turėsime eilinį vakarietišką miestą (kas yra nuobodu), kuris pasižymės tuo, jog jo centras vietoj žalumos, parkų, augmenijos ir kitų viešųjų… Skaityti daugiau

Jonas
Skaitytojas
Jonas

Jei nepastebejai jie tiesiog informuoja kas vyksta Vilniuje. Pateikia faktus. O mums tiesiog reguoti reikia 😊 Ka padarysi jei zaliu erdviu nauju savivaldybe nesukuria.

Antanuks
Skaitytojas
Antanuks

Eik Delfi, 15min, ir tt. skaityt jei negatyvo norisi. Arba emigruok i Rusija, ten geriau, zaliuju erdviu bus

RežisieriuŠ
Skaitytojas
RežisieriuŠ

Įdomu, kas gi taip suinteresuotas, kad čia būtų taip gražiai ir meniškai pateikiami visokie tokie dalykai? Pagalvokime…
Nujaučiu kam, kaip ir nujaučia tie, kas užsuka čia pasijuokti ir paskaityti apie šviesią New Vilniaus ateitį ir herojiškai nuveiktus labai svarbius darbus, kurių dažnai plika akimi be mikroskopo ir gražaus straipsnio ir nepamatysi. 😁
Bet tai tik mano nuojauta ir nuomonė 😁

Show must go on! 😁

P. S. Etatiniai, balsą! 😁😁😁

RežisieriuŠ
Skaitytojas
RežisieriuŠ

Beveik fantastinis siaubo filmo scenarijus 🙂 Parduoti ir nugriauti viską. Visus atleisti. Paskui užstatyti butais, verslo centrais ir parduotuvėm. Daugiau parduotuvių ir kad visos būtų brangios. Viena brangesnė už kitą. Kuo brangiau – tuo geriau. Šalia įrengti kosminio greičio dviračių ir paspirtukų trasas vedančias į šviesią ateitį, labai aktualias miestiečiams žiemos metų ir ypač pensininkams. Sustabdyti automobilių eismą susiaurinanti gatvęs, nesureguliuotais šviesoforais ant kiekvieno kampo, bei plačiom, bei labai reikalingom A juostom, taip mažinant automobilių pralaidumą ir didinant co2 išmetimą į orą. Atsisakyti visų aplinkkelių statybų, nes kitaip co2 dar nukrys. Dar visai gerai būtų metro iškart su tramvajumi ant… Skaityti daugiau

Jonas
Skaitytojas
Jonas

Patariu: emigruok

Kritikas
Skaitytojas
Kritikas

Jei dabartinis scenarijus, pritaikantis miesto centrą žmonėms, yra siaubo scenarijus, tai kas tuomet yra svajonių scenarijus? Gamyklom ir automobiliais aklinai užkištas miestas, pilnas smogo tiek nuo neribotai po miestą zujančių automobilių, tiek nuo tų pačių gamyklų kaminų? O ir autobusais važinėjantys pensininkai tikriausiai galės palaukti, kol pravažiuos visi automobilistai – juk pensininkams svarbiausia, kad jų neblaškytų miestui nieko nekainuojantys dviračiai bei paspirtukai… Geležinė logika 🙂

hmm
Skaitytojas
hmm

aš tau parašysiu tavo vargano gyvenimo scenarijų, gali palyginti su “siaubo”. Tai mokykloj ridinėti rutuliukus vietoj mokslo, pabaigus niekur normaliai neįstoti, dirbti vadybininku, nusipirkti surūdijusį trantą, kurį laikyti ant žolės ir teršti kiemo orą, laikyti namuose pastoviai kaukiantį šunį, leisti jam dergi visas pakampes ir nerinkti paskui, už butą mokėt kas trečią mėnesį, magnetu stabdyti vandens skaitliuką, dirbti lygiai 8 val. nei sekundės daugiau, visada kištis į miesto centrą su surūdijusiu trantu, užstatant kiemus ir trypiant žolę, kad tik nemokėt poros eurų, pastoviai verkti komentaruose ir dergti aplinkinius, pavydėti protingesniems ir darbštesniems, rašyti su gramatinėmis ir logikos klaidoms ir t.t.,… Skaityti daugiau

RežisieriuŠ
Skaitytojas
RežisieriuŠ

Sakyčiau keistoka, bet įdomią ir kupina skausmo autobiografija papasokojote. Net įdomu buvo paskaityt. Bet, nenusiminkite. Ne visiems gi gyvennime turi sektis.
Nepasiduokite, minkite stipriau pedalus (geriau žimą) važiuojant į tarnybą ir nenuleiskite rankų. Girdėjau, kad ir tarybinius daugiabučius kažkada atnaujins, tad ir jose gal galima bus toliau gyventi.
Stiprybės 😁

Antanuks
Skaitytojas
Antanuks

Dobiu? Troli tu susiktas

Panašūs pranešimai

„Workland“ išsirinko vietas naujiems biurų centrams

ELTA

Liepą Vilniuje duris atvers „Hilton“ tinklo viešbutis – ketinama sukurti iki 70 darbo vietų

Evaldas Činga

Bendradarbystės erdvių populiarumas Vilniuje pasivijo Skandinavijos didmiesčius

Evaldas Činga

„3BURĖS“ verslo centras pripažintas „žaliausiu“ Baltijos šalyse

ELTA

„Ober-Haus“: butų kainos kovą sostinėje augo 4,2%

Donatas Andrijauskas

Prie Lazdynų ligoninės rekonstruos automobilių parkavimo aikšteles, įrengs naujus pėsčiųjų bei dviračių takus

Aidas Pelenis

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika