Nekilnojamas turtas

„Sparta“ pardavė kojinių verslą, Naujamiestyje iškils biurai

Naujieji kojinių gamybos įmonės „Sparta“, kuriai priklauso gamybos pastatai Vilniaus Naujamiestyje, savininkai pardavė verslą – jį įsigijo Danijos kojinių gamintojos „JBS Textile Group“ valdoma Kazlų Rūdos tekstilės įmonė VIP. Gamybos pastatus Naujamiestyje numatoma rekonstruoti į komercines patalpas.

Dėl šio sandorio „Sparta“ atleis visus 153 darbuotojus, tačiau dalis jų dirbs naujoje įmonėje.

Apie „Spartos“ verslo pardavimo sandorį, įvykusį kovo 7 dieną, BNS patvirtino bendrovės generalinis direktorius Antanas Poška. Jis atsisakė atskleisti sandorio sumą. Pasak jo, kojinių fabrikas toliau veiks „Spartos“ vardu.

 

„Vardas irgi parduotas. Vardas bus naudojamas, „Sparta“ bus kaip ir anksčiau, tik kitoje įmonėje“, – teigė A. Poška.

Anot jo, „Spartai“ lieka senieji įmonės pastatai Naujamiestyje, o kojinių gamybos verslą įsigijusi VIP jį perkels į Vilniaus pakraštyje esančius Kirtimus.

„(Atleidimai – BNS) yra susiję su tuo, kad mes kojinių verslą perdavėme. Formaliai mes pranešame, kad jie atleidžiami. Iš „Spartos“ jie atleidžiami, bet yra perkeliami pas pirkėją (VIP – BNS)“, – BNS sakė A. Poška.

 

Jo teigimu, pirkėjas įsipareigojo perimti mažiausiai 100 „Spartos“ darbuotojų.

„Verslo žinių“ duomenimis, pernai gruodį didžiausiu netiesioginiu „Spartos“ akcininku tapo didmeninės prekybos ir restoranų verslus valdantis Kęstutis Stabingis, o naujuoju vadovu – buvęs „Vilniaus viešojo transporto“ finansų direktorius A. Poška. Portalas vz.lt tuomet taip pat skelbė, kad „Spartos“ savininkų pasikeitimo sandoris gali būti susijęs su Singapūro kompanija „Grinvest“.

A. Poška BNS nekomentavo informacijos apie galimą „Grinvest“ dalyvavimą, tačiau patvirtino, kad naujieji „Spartos“ savininkai ketina plėtoti Naujamiestyje turimą nekilnojamąjį turtą, gamybos patalpas pertvarkant į komercines patalpas.

 

Autorius: Paulius Viluckas

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
wpo
wpo
1 metus

Čiut kas išreiškia kiek kitokią nuomonę, be perdėm didelio hipsteriško pozityvumo ir iškart užsipuola visa eilė pižonų hipsterių. Iškart išvadina vata, troliu, siūlo emigruot ir tt. Visgi, kokie netolerantiški tie pižonai. :DDD

Mindaugas
Mindaugas
2 metus

Kiek atsibosta, jog šis portalas, kaip koks hiperaktyvus vaikas, kurį žavi tik nauji ir sparčiai besikeičiantys dalykai, net neįvertinant ar tikrai pokyčiai atneš geresnę situaciją nei ankščiau buvusi. Naujau bei daugiau automatiškai nėra geriau ir derėtų pasverti vertybes. Ką aš matau, jog čia ištisai žavimasi ir džiūgaujama senųjų erdvių naikinimu, medžių kirtimu bei istorinių pastatų griovimu prisidengiant tuo, jog nauji ofisai ar butai yra pats puikiausias “progresas” ir niekur nematytos “inovacijos”. Tokiais tempais mes visą savo miesto identitetą prarasime ir turėsime eilinį vakarietišką miestą (kas yra nuobodu), kuris pasižymės tuo, jog jo centras vietoj žalumos, parkų, augmenijos ir kitų viešųjų… Skaityti daugiau

Jonas
Jonas
2 metus
Atsakinėti į  Mindaugas

Jei nepastebejai jie tiesiog informuoja kas vyksta Vilniuje. Pateikia faktus. O mums tiesiog reguoti reikia 😊 Ka padarysi jei zaliu erdviu nauju savivaldybe nesukuria.

Antanuks
Antanuks
2 metus
Atsakinėti į  Mindaugas

Eik Delfi, 15min, ir tt. skaityt jei negatyvo norisi. Arba emigruok i Rusija, ten geriau, zaliuju erdviu bus

RežisieriuŠ
RežisieriuŠ
2 metus
Atsakinėti į  Mindaugas

Įdomu, kas gi taip suinteresuotas, kad čia būtų taip gražiai ir meniškai pateikiami visokie tokie dalykai? Pagalvokime…
Nujaučiu kam, kaip ir nujaučia tie, kas užsuka čia pasijuokti ir paskaityti apie šviesią New Vilniaus ateitį ir herojiškai nuveiktus labai svarbius darbus, kurių dažnai plika akimi be mikroskopo ir gražaus straipsnio ir nepamatysi. 😁
Bet tai tik mano nuojauta ir nuomonė 😁

Show must go on! 😁

P. S. Etatiniai, balsą! 😁😁😁

RežisieriuŠ
RežisieriuŠ
2 metus

Beveik fantastinis siaubo filmo scenarijus 🙂 Parduoti ir nugriauti viską. Visus atleisti. Paskui užstatyti butais, verslo centrais ir parduotuvėm. Daugiau parduotuvių ir kad visos būtų brangios. Viena brangesnė už kitą. Kuo brangiau – tuo geriau. Šalia įrengti kosminio greičio dviračių ir paspirtukų trasas vedančias į šviesią ateitį, labai aktualias miestiečiams žiemos metų ir ypač pensininkams. Sustabdyti automobilių eismą susiaurinanti gatvęs, nesureguliuotais šviesoforais ant kiekvieno kampo, bei plačiom, bei labai reikalingom A juostom, taip mažinant automobilių pralaidumą ir didinant co2 išmetimą į orą. Atsisakyti visų aplinkkelių statybų, nes kitaip co2 dar nukrys. Dar visai gerai būtų metro iškart su tramvajumi ant… Skaityti daugiau

Jonas
Jonas
2 metus
Atsakinėti į  RežisieriuŠ

Patariu: emigruok

Kritikas
Kritikas
2 metus
Atsakinėti į  RežisieriuŠ

Jei dabartinis scenarijus, pritaikantis miesto centrą žmonėms, yra siaubo scenarijus, tai kas tuomet yra svajonių scenarijus? Gamyklom ir automobiliais aklinai užkištas miestas, pilnas smogo tiek nuo neribotai po miestą zujančių automobilių, tiek nuo tų pačių gamyklų kaminų? O ir autobusais važinėjantys pensininkai tikriausiai galės palaukti, kol pravažiuos visi automobilistai – juk pensininkams svarbiausia, kad jų neblaškytų miestui nieko nekainuojantys dviračiai bei paspirtukai… Geležinė logika 🙂

hmm
hmm
2 metus
Atsakinėti į  RežisieriuŠ

aš tau parašysiu tavo vargano gyvenimo scenarijų, gali palyginti su “siaubo”. Tai mokykloj ridinėti rutuliukus vietoj mokslo, pabaigus niekur normaliai neįstoti, dirbti vadybininku, nusipirkti surūdijusį trantą, kurį laikyti ant žolės ir teršti kiemo orą, laikyti namuose pastoviai kaukiantį šunį, leisti jam dergi visas pakampes ir nerinkti paskui, už butą mokėt kas trečią mėnesį, magnetu stabdyti vandens skaitliuką, dirbti lygiai 8 val. nei sekundės daugiau, visada kištis į miesto centrą su surūdijusiu trantu, užstatant kiemus ir trypiant žolę, kad tik nemokėt poros eurų, pastoviai verkti komentaruose ir dergti aplinkinius, pavydėti protingesniems ir darbštesniems, rašyti su gramatinėmis ir logikos klaidoms ir t.t.,… Skaityti daugiau

RežisieriuŠ
RežisieriuŠ
2 metus
Atsakinėti į  hmm

Sakyčiau keistoka, bet įdomią ir kupina skausmo autobiografija papasokojote. Net įdomu buvo paskaityt. Bet, nenusiminkite. Ne visiems gi gyvennime turi sektis.
Nepasiduokite, minkite stipriau pedalus (geriau žimą) važiuojant į tarnybą ir nenuleiskite rankų. Girdėjau, kad ir tarybinius daugiabučius kažkada atnaujins, tad ir jose gal galima bus toliau gyventi.
Stiprybės 😁

Antanuks
Antanuks
2 metus
Atsakinėti į  RežisieriuŠ

Dobiu? Troli tu susiktas

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button