Sostinėje duris atvėrė naujas verslo centras

Šiaurės vakarų sostinės dalyje vienas po kito kyla ne tik daugiabučiai, bet ir biurų pastatai. Neseniai duris čia atvėrė modernus 6 aukštų verslo centras, kuris yra baigiamasis 2013 m. pradėto komercinio komplekso „Domus Pro“ plėtros etapas. Projekto vystytojas – „TK Development Lietuva“, statybos darbus vykdė „Conresta“.

Beveik 5000 kv. m. ploto verslo centras šiuo metu yra beveik pilnai užpildytas, netrukus jame įsikurs tarptautinė biuro baldų kompanija UAB „Narbutas Furniture Company“, automobilių parkų finansavimo ir valdymo paslaugų teikėjai „ALD Automotuve“ transporto bendrovė „Baltic Consol Line“, „Kiwa Inspecta“, „Pristis“, „EVS Group“ ir kitos įmonės.

Pasak „TK Development Lietuva“ direktoriaus Rapolo Latvio, projektas buvo įgyvendintas siekiant sukurti ne tik biurų pastatą, bet ir visą paslaugų kompleksą, skirtą žmonėms, kurie darbą nori lengvai suderinti su laisvalaikiu.

Domus Pro

„Tokiame mieste kaip Vilnius, tiesiog pastatyti modernų verslo centrą nepakanka – vystytojai turi pagalvoti apie aplinkos kuriamą pridėtinę vertę. Todėl didžiausią dėmesį skyrėme tam, kad šis komercinis kompleksas padėtų žmonėms taupyti jų laiką. Juk nė vienas mūsų nenori didžiąją dalį dienos praleisti kamščiuose keliaujant iš vienos miesto dalies į kitą – būtent to išvengti padės patogi „Domus Pro“ lokacija bei gerai išsidėsčiusi infrastruktūra. Čia pat įsikūręs sporto klubas, pirtis, baseinas, restoranai, prekybos centras, veterinarijos patalpos“, – verslo centro privalumus vardija p. Rapolas.

„Džiaugiamės, kad prisidėjome prie tokio kompleksiško ir visiems nuomininkų poreikiams patenkinti suprojektuoto verslo centro statybų. Be to, kad užsakovui pavyko visas reikiamas paslaugas sutelkti į vieną vietą, norėčiau paminėti ir statinio tvarumą. Įgyvendinant projektą naudojome tik Lietuvoje sertifikuotas medžiagas, verslo centras pastatytas pagal tarptautinį tvariųjų pastatų standartą BREEAM, pasižymintį aukščiausiomis technologijomis, funkcionalumu bei mažesnėmis eksploatavimo išlaidomis, garantuojančiomis puikias paslaugas tausojant gamtą ir darbuotojų sveikatą“, – apie projektą kalbėjo jį stačiusios įmonės „Conresta“ direktorius Lukas Laukaitis.

Verslo centro „Domus Pro“ architektūra moderni, konstrukcijose dominuoja betonas ir šiuolaikiška, urbanistinė aplinka. Jame įrengta erdvi terasa ir 2 aukštų požeminė automobilių aikštelė.

Parengta pagal pranešimą spaudai

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist