Nekilnojamas turtas

Sklypo su mazuto saugyklomis šalia Gariūnų kaina sumažinta iki 7,2 mln. eurų

Nekilnojamąjį valstybės turtą valdantis Turto bankas nuo 8,87 mln. iki 7,2 mln. eurų sumažino parduodamo žemės sklypo su mazuto rezervuarais Vilniuje, netoli Gariūnų, kainą.

Šiemet jau du kartus – vasario ir balandžio mėnesiais – sklypą 18,5 ha sklypą Jočionių gatvėje buvo bandyta parduoti, tačiau nesėkmingai. Trečias aukcionas vyks gruodžio 12 dieną.

Sklype anksčiau buvo Lietuvos naftos produktų agentūros kuro saugyklos. Apie 23 mln. eurų valstybei kainavusios nebaigtos saugyklos kelis dešimtmečius stovi tuščios. Į jas buvo nusitaikiusios Lietuvos ir užsienio bendrovės, bet valdžia vis delsė apsispręsti.

 

Aukcionuose lapkričio ir gruodžio mėnesiais taip pat bus bandoma parduoti trijų valstybės įmonių akcijas.

Turto bankas lapkričio 29 dieną už 625 tūkst. eurų pradinę kainą pasiūlys 99,82 proc. Aerogeodezijos instituto akcijų, gruodžio 19 dieną – už 344 tūkst. eurų – 51,67 proc. atsiskaitymų už komunalines paslaugas administravimo bendrovės Informacinio verslo paslaugų įmonė akcijų, už 264 tūkst. eurų – 54,18 proc. Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centro akcijų.

 

Anksčiau šiemet už Agrogeodezijos instituto akcijas bankas norėjo gauti bent 900 tūkst. eurų, už Petrašiūnų darbo rinkos mokymų centro – mažiausiai 522 tūkst. eurų.

Informacinio verslo paslaugų įmonės akcijos rinkai bus siūlomos pirmą kartą.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button