Prieš 11 metų miesto pakraštyje atidarytas verslo centras „Orange Office“ kėlė piktdžiugišką juoką, neva niekas nesikraustys iš centro į biurą už miesto ribos. Vis dėlto šiandien pastato šeimininkai prisipažįsta, kad nuomai laisvų patalpų neturi, o norintiems tokias išsinuomoti gali tekti palaukti eilėje.

Jurgis Paulauskas, UAB “Prodo” komercijos direktorius, sako, kad biurų nuomos rinkos sėkmės formulė – suprasti kliento poreikius ir juos nepriekaištingai tenkinti.  

„Jau nekalbant apie tai, kad prieš keliolika metų nuodėmė būtų buvus neatsižvelgti į besiplečiančio Vilniaus aktualijas ir neprisitaikyti prie pakraštyje gyvenančių verslininkų ir darbuotojų poreikių“, – šypsosi jis.

Didieji verslo centrai paprastai linkę tenkinti didžiųjų nuomininkų poreikius, todėl UAB “Prodo” pasirinko kitokią strategiją: klientams siūlyti ne tik skirtingo dydžio biurus, bet ir, įmonei augant, kartu didinti ir jos biurą.

Biurą renkasi ilgiems metams

Pasak J. Paulausko, chameleoninėmis plokštėmis, keičiančiomis spalvą, dengtas pastatas per 11 metų neprarado nei populiarumo, nei stilingumo.

Komercijos direktorius teigia kad, suskaičiavus biurų nuomininkus, paaiškėjo, jog daugiau nei pusė jų – ilgamečiai nuomininkai, kai kurie jų pastate veikiantys nuo pat 2008-ųjų. Nauji nuomininkai taip pat dažniausiai renkasi ilgalaikes 3–5 metų trukmės nuomos sutartis.

„Pastebėjome, kad pas mus paprastai į 15–25 kv. m patalpas atsikrausto nedidelės bendrovės, kurios po metų ar dviejų jau prašo išplėsti biurą iki 150 kv. m dydžio. Neneigsiu, mes, užtikrindami patogią lokaciją ir puikias darbo sąlygas, jaučiamės prisidedantys prie jų sėkmės. Juk visi verslai norėtų nesukti sau galvos dėl buitinių smulkmenų, todėl jomis pasirūpiname mes“, – sako vadovas. Pasirodo, biurų nuomos rinkai reikėjo būtent tokio verslo centro.

Šiuo metu „Orange Office“ yra įsikūrę tokios bendrovės kaip „Lietuvos draudimas“, VĮ Regitra, VIADA, BP, KRKA Lietuva, NTG Lithuania ir kitos žinomos įmonės.

Neprireiks ieškoti stovėjimo vietos

Kaip vieną didžiausių privalumų išsikraustant iš miesto centro, J. Paulauskas pamini talpią automobilių stovėjimo aikštelę: joje vienu metu gali stovėti virš 400 automobilių ir veikia moderni numerių nuskaitymo sistema. Be to, po pastatu įrengtas ir požeminis parkingas, todėl darbuotojams ar svečiams tikrai neteks 15 minučių sukti ratus ieškant vietos automobiliui pasistatyti.

Kadangi pastatas įsikūręs prie pat Vilniaus vakarinio aplinkelio, prie jo patogiai privažiuoja lankytojai iš Šiaurės ar Vakarų Lietuvos, patogu keliauti pas partnerius į Panevėžį, Šiaulius, Ukmergę ar Uteną. Pastato prieigose įsikūrusioje degalinėje biurų nuomininkai naudojasi nuolaidomis kurui. Vis gerėjanti miesto gatvių ir magistralių infrastruktūra leidžia išvengti spūsčių – miesto centrą iš „Orange Office“ galima pasiekti per 15 min.

„Biurų nuomininkams patinka, kad šalia veikia automobilių plovykla, o pastate yra drabužių valykla. Tai reiškia, kad žmonėms nereikia kažkur važiuoti, kad susitvarkytų elementarius buitinius reikalus; pvz., tereikia palikti rūbus spintelėje, ir per porą dienų paslaugos teikėjai juos švarius pristatys į ofisus. Mes mylime savo klientus, todėl norime taupyti jų laiką ir atvesti kai kurias paslaugas iki jų“, – pasakoja J. Paulauskas.

Aplinkui įsikūrę didieji prekybos centrai, greitojo maisto restoranas, automobilių patikros centras, prekybos salonai ir kitokios įstaigos. Todėl per pertraukas galima sutvarkyti kai kuriuos asmeninius reikalus ir neužstrigti kamščiuose, kai visas miestas vienu metu pajuda namo.

Pastate veikiantį gerų atsiliepimų sulaukusį pietų restoraną Grano pamėgo ne tik „Orange Office“, bet ir kitų šalia įsikūrusių įmonių darbuotojai. Restorane kasdien ruošiamas gausus pietų patiekalų asortimentas (įskaitant patiekalus vegetarams ar veganams), galima užsakyti maistą furšetams, verslo pietums, šventėms, teikiamos ir maisto pristatymo į biurus ar namus paslaugos.

Skatinamas bendruomeniškumas, bet užtikrinamas saugumas

Verslo centras pritaikytas ir komercinėms, ir prekybos įmonėms, kuriose dirba nuo kelių iki pusantro šimto darbuotojų.

Kadangi ne visiems reikia nuolatinių patalpų susitikimams, verslo centre įrengtos trys modernios konferencijų salės – jas nuomininkai naudoja pagal poreikį ir nesuka galvos dėl retai naudojamų patalpų ir nuomos už jas. Darbuotojų patogumui centre įrengtose bendro naudojimo virtuvėlėse galima atsipūsti ir socializuotis ne tik su savo, bet ir kitų įmonių darbuotojais.

J. Paulauskas sako, kad bendruomeniškumas yra visos jų įmonių grupės filosofijos dalis, todėl ir šiame pastate sukurta jauki, saugi ir harmoninga aplinka, komfortas klientams ir jų svečiams užtikrina nuomininkų „ilgaamžiškumą“. Be to, pastate netrūksta šviesos ir erdvės, o lengvai permontuojamos aliuminio konstrukcijos ir pertvaros leidžia nesunkiai apjungti arba skaidyti biurus ir prisitaikyti prie nuomininkų besikeičiančių poreikių.

„Kai ofisas tampa per didelis ar per mažas, klientui neskauda galvos dėl persikraustymo – mes tiesiog greitai pritaikome patalpas pagal jo pageidavimus,“ – sako jis. Biurų erdvės lengvai keičiamos, o kiekvienas ofisas visada turi savo šildymo, šaldymo, vėdinimo, vandens tiekimo sistemas.

Pastato ir išorė, ir vidus yra stebimi ir saugomi, įėjimus kontroliuoja įvairių lygių kontrolė, todėl šalia visų bendruomeniškumo pliusų, pastato ir biurų saugumas – nepriekaištingas, sako J. Paulauskas.

Visi išvardinti privalumai ir nuoširdus rūpestis nuomininkais lemia itin mažą nuomininkų kaitą, tačiau J. Paulauskas priduria, jog įmonė neketina užmigti ant laurų.

„Vakarinė Vilniaus dalis itin sparčiai plečiasi, todėl mes taip pat planuojame pasiūlyti klientams naują patogų paslaugų paketą. Turime didelių planų jau netolimoje ateityje“, – teigia jis.

Straipsnis parengtas pagal įmonės informaciją

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

13 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist