Nekilnojamas turtas

Savivaldybė išsakė pastabas naujam LIDL parduotuvės projektui Nemenčinės plente

Penktadienį Vilniaus miesto savivaldybės atstovai susitiko su LIDL atstovais aptarti prekybos centro LIDL projekto Nemenčinės plente. Savivaldybės atstovai išsakė tokias pastabas naujo prekybos centro projektui, dėl kurių negalima pritarti dabartiniams sprendiniams:

– Numatyta pernelyg didelė intervencija į susiformavusią vertingą gamtinę aplinką bei nepateikti tvarūs transportinės infrastruktūros plėtojimo sprendiniai;

– Lidl projektuotojams pasiūlyta detaliau išsinagrinėti teritorijos gamtinę ir urbanistinę aplinką ir parengti sprendinius nepažeidžiant tiek gamtinio tiek urbanistinio konteksto;

 

– Būtina mažinti sklypo užstatymo tankį, pastato užstatymo plotą, automobilių stovėjimo aikštelės dydį, rasti tvarų automobilių patekimo į sklypą sprendimą, užtikrinant saugų eismą Nemenčinės plentu ir saugią įvažiavimo į sklypą ir dviračių tako sankirtą;

– Būtina išsaugoti pagrindines vertingų medžių grupes sklype, bei Nemenčinės plentą ir dviračių taką skiriančią pušų juostą, palikti pakankamą, natūraliam medžių augimui reikalingą netechnogeninių dangų plotą apie vertingų medžių grupes bei išsaugomus pavienius medžius.

LIDL kompanijos atstovai pastabas priėmė ir Vilniaus miesto savivaldybė tikisi, kad į jas bus atsižvelgta. Kitu atveju projektui pritarti savivaldybė negalės.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
11 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
G M
G M
1 metus

Akivaizdžiai po paskutinių savivaldybės rinkimų ten įlindo maksiminiai ir dabar kaišioja pagalius į ratus rimtam konkurentui.

romas
romas
1 metus

rado kas pastabas sako. Gal pažiūrėkit į erdves kurias sudarkėt ir nieko nedarot? Baltasis tiltas ir aplinka kaip Sirija, tik toji po karo, o šita po mūsų šūdžių politikų kojomis. Laikas jus visus su šakėm į sibirą gražinti.

Andzej
Andzej
1 metus

Vis LIDL kliūna… O Akropolis vingio parke tai jokių problemų nekelia. Gatvė ir taip šiuo metu sunkiai pravažiuojama nuo 16h, tai kas bus poto kai akropolis stovės?

Back to top button