Nekilnojamas turtas

Registrų centras pataria: kaip užsisakyti pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą

Šią savaitę įsigaliojus naujiems judėjimo ribojimais ir jų kontrolei, vis daugiau žmonių kreipiasi į Registrų centrą su prašymu išduoti pažymą apie asmens deklaruotą gyvenamąją vietą, kuri gali būti pateikta kaip vienas iš įrodymų, pagrindžiančių būtinybę vykti į kitą savivaldybę.

Duomenys apie asmenų deklaruotas gyvenamąsias vietas kaupiama Registrų centro tvarkomame Gyventojų registre. Norint gauti pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą reikia pateikti prašymą Registrų centrui. Tai padaryti galima keliais būdais:

– siunčiant prašymą ir asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją paštu, adresu Lvovo g. 25-101, 09320 Vilnius;

– siunčiant elektroniniu parašu pasirašytą prašymą el. paštu [email protected];

– nors karantino metu patartina vengti nebūtinų vizitų, tačiau užsakyti pažymą taip pat galima atvykus į Registrų centro klientų aptarnavimo padalinį, prieš tai užsiregistravus vizitui.


Išsiuntus prašymą įprastu ar elektroniniu paštu, kliento nurodytu el. pašto adresu bus išsiųsta išankstinio apmokėjimo sąskaitą, kurią apmokėjus bus pradėtas vykdyti užsakymas.

Prašyme svarbu nurodyti, kokiu būdu pageidaujama gauti išrašą: nurodytu adresu įprastu paštu, nurodytu el. pašto adresu (dokumentas pasirašomas kvalifikuotu e. parašu) ar pasirinktame klientų aptarnavimo padalinyje. Pasirinkus pastarąjį variantą būtina iš anksto užsiregistruoti vizitui į pasirinktą padalinį, o atvykus laikytis visų rekomendacijų dėl COVID-19 viruso prevencijos.

Prašyme taip pat galima nurodyti kelis asmenis, apie kurių deklaruotas gyvenamąsias vietas norima gauti pažymas. Užsakant kelias pažymas, formuojama viena išankstinė sąskaita už visas užsakytas paslaugas.

Įprasta tvarka Gyventojų registro pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą parengiama per 20 darbo dienų, tačiau gali pasirinkti pažymą gauti skubos tvarka, t.y. per vieną darbo dieną.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

8 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vygandas
Vygandas
28 dienas (-ų)

Apsurdas

Back to top button