Nekilnojamas turtas

Planuojama darželio-mokyklos „Vilija“ pastato rekonstrukcija – bus tvarkomi želdynai

Justiniškėse, Taikos gatvėje 15, planuojama darželio-mokyklos „Vilija“ pastato rekonstrukcija – projektuojamas priestatas, kuriame bus sporto salė su pagalbinėmis patalpomis. Priestato projektinius pasiūlymus parengė – UAB „Kriautė“, techninį projektą – MB „Metodinė architektūra“.

Bendras priestato plotas bus 483,77 kv. m, o salės – 354,76 kv. m. Ji skirta krepšiniui, rankiniui, tinkliniui, salės futbolui. Priestate numatytos vaikų rūbinės su dušais ir praustuvais, tualetai. Taip pat čia atsiras 2 kabinetai ugdymo reikmėms. Numatytas administracinis kabinetas personalui.

Rekonstrukciją planuojančios įmonės savivaldybę informavo, jog dėl rekonstrukcijos sprendimų nepavyks išsaugoti ir teks šalinti 6 brandžius medžius: Europinį maumedį, mažalapę liepą, 2 paprastąsias egles, 2 karpotuosius beržus. Už šalinamus medžius bus kompensuota atstatomoji vertė (2748 Eur). Po rekonstrukcijos planuojama sutvarkyti ir mokyklos aplinką. Teritorijoje bus išsaugoti ir persodinti 7 medžiai (eglės, pušys, kėnis ir kt.) ir 136 žvilgančiojo kaulenio krūmai. Vilniaus miesto savivaldybės nurodytoje vietoje bus pasodinti nauji medžiai pagal apskaičiuotą kertamų medžių kamienų skerspjūvį (203 cm).

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
7 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Remis
Remis
1 mėnesį

Ten tipinis sovietinis darželis, o šis priestatas tiesiog sporto salė. Nesuprantu kur skraido komentatoriai. Jeigu jiems nepatinka – gali savo lėšomis statyti bet ką, o čia valstybinė įstaiga kuri skaičiuoja kiekvieną eurą.

Amunėlis
Amunėlis
1 mėnesį

Čia darzelis-mokykla? Ar kažkoks gamybinis pastatas? Gal tame darželyje bus kokia darbo stovykla vaikams įrengta, kur po popiečio miego eis štampuoti detalių į ši priestatą?

Bob
Bob
1 mėnesį

Vilnius, 2021 metai. Suprantu, Justiniškės – bet nors vaikų galėjo pagailėti…

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button