MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Statiniai prie Gariūnu (Nuotr.: Torto bankas)
Statiniai prie Gariūnu (Nuotr.: Torto bankas)
Nekilnojamas turtas

Pirkėjas už sklypą ir mazuto saugyklas šalia Gariūnų siūlo 7,2 mln. eurų

Neįvardijamas pirkėjas už netoli Gariūnų esančias buvusias Lietuvos naftos produktų agentūros kuro saugyklas bei 18,5 ha ploto sklypą pasiūlė 7,19 mln. eurų. Neoficialiomis BNS žiniomis, pirkėjas yra logistikos bendrovė „Girteka“.

Sparčiai besiplečiančios „Girtekos“ grupės nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Sirin development“ vadovas Laurynas Kuzavas BNS sakė negalintis patvirtinti šios informacijos.

Pirmadienį pasibaigusiame Turto banko aukcione neįvardijamas pirkėjas pasiūlė pradinę šio turto kainą. Sandoris bus baigtas, jei pirkėjas vėliausiai per 40 dienų sumokės pinigus, pranešė bankas.

Talpyklas su sklypu Turto bankas pardavinėjo nuo vasario, jo pradinė kaina tuomet siekė 8,87 mln. eurų.

Anot banko, pagal Vilniaus bendrąjį planą teritorija patenka į verslo, gamybos, pramonės teritoriją, tad čia būtų galima plėtoti verslo ir logistikos centrą.

Apie 23 mln. eurų valstybei kainavusios buvusios Lietuvos naftos produktų agentūros mazuto saugyklos taip ir nebaigtos statyti, jos kelis dešimtmečius stovi tuščios. Į jas buvo nusitaikiusios Lietuvos ir užsienio bendrovės, bet valdžia delsė apsispręsti, kadangi jos netenkino investuotojų siūlomos kainos.

„Girteka“ spalį už 3 mln. eurų įsigijo sklypų Rygoje, kur ketina statyti logistikos parką. Bendrovė skelbia per dvejus metus Latvijoje planuojanti investuoti 20 mln. eurų, o iš viso  į projektus Baltijos šalyse, Rusijoje bei Rytų ir Centrinės Europos regione – iki 100 mln. eurų, iš jų Lietuvoje – 40 mln. eurų.

„Girteka“ šiuo metu investuoja į daugiau nei 30 mln. eurų didelį pramonės parką Liepkalnyje, Vilniuje. 30 hektarų teritorijoje per tris etapus iki kitų metų rudens bus baigtas statyti trečias sandėlis, du jau pastatyti.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Sostinės savivaldybė perka vieno ir dviejų kambarių butus visose Vilniaus miesto seniūnijose

Donatas Andrijauskas

Naujos statybos būstai per metus pabrango 8,2 proc.

ELTA

„Netfundus“ ir „Vilnius property investment“ prašo leidimo įsigyti „Verslo investicijas“

BNS

„Park Town“ verslo centras sparčiai pildosi: persikels dar viena IT bendrovė

Evaldas Činga

Architektų rūmų taryba „k18b“ išduotą statybos leidimą laiko neteisėtu

Donatas Andrijauskas

Aukcione parduodamas senamiesčio širdyje esantis pastatas

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika