Nekilnojamas turtas

Paviešinta, kaip buvo vykdomi Nacionalinio stadiono pamatų sprogdinimai (video)

Penktadienį Vilniuje vykdant planuotus ankstesnių konstrukcijų pamatų sprogdinimus Nacionalinio stadiono statybvietėje, išdužo netoliese buvusio automobilio langai, savivaldybė stabdo šiuos darbus.

Po penktadienio įvykio statybvietės valymo rangovas „Vilniaus BDT“ paviešino sprogdinimų vaizdo įrašą.

„Kaip jau anksčiau informavome, Nacionalinio stadiono statybvietės valymo rangovas, specializuota griovimo ir demontavimo įmonė „Vilniaus BDT“, sprogdinimą filmavo dronu, kad specialistai turėtų galimybę sekundės dalių tikslumu išsiaiškinti įvykių eigą“, – rašoma „Vilniaus BDT“ pranešime.

 

Kaip BNS informavo savivaldybės vicemeras Valdas Benkunskas, po pastarojo incidento nuspręsta, kad ardyti ankstesnių statybų liekanas šiuo būdu nėra saugu.

„Šiandien baigtas pirmadienį padėtų sprogmenų sutvarkymas – iškasti juos buvo nesaugu, su „Aro“ ir kitais specialistais šnekėjome, kad būtina dėl saugumo sprogmenis detonuoti. Kaip suprantu, smūgio banga automobilio „Akropolio“ aikštelėje langą išdaužė. Kadangi pasitikėjimo šiuo procesu dėl saugumo neturime, stabdome tą leidimą ardyti pamatus sprogmenimis“, – BNS sakė vicemeras Valdas Benkunskas.

Anot vicemero, toliau pamatai bus ardomi kitais būdais.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button