Nekilnojamas turtas

Patogi būsto paskola

Patogiam gyvenimui kiekvienam norisi turėti savo namus – ar tai būtų namas, ar butas, viskas priklauso nuo kiekvieno žmogaus poreikių. Būsto paskola – tai galimybė įsigyti gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto, ji taip pat gali būti skirta būsto rekonstravimui, renovacijai ar statymui. Paskolos suma yra nustatoma pagal Jūsų poreikius, finansines galimybes ir turto kainą.

Skaitydami toliau atrasite daug naudingos informacijos apie tai, kas yra svarbu žinoti norint gauti būsto paskolas ir kur geriau kreiptis šiuo klausimu.

Pagrindinės paskolos sąlygos

Imant būsto paskolą reikėtų turėti omenyje, kad pradinio įnašo suma yra ne mažesnė kaip 15 proc. įsigyjamo būsto vertės, kuri turi būti išmokėta iš Jūsų turimų lėšų. Tačiau galima mokėti ir didesnę sumą tam, kad gautumėte geresnes skolinimo sąlygas.

 

Norint gauti paskolą svarbu žinoti, jog paskolos suma turi būti nuo 20 000 Eur, paskolos terminas yra iki 30 metų, o palūkanų dydis nuo 4,5 proc. Paskolos grąžinimo grafikas yra sudaromas atsižvelgiant į Jūsų poreikius arba galimybes. Pinigų grąžinimas gali būti vykdomas mažėjančiomis arba lygiomis dalimis, arba taip, kaip Jums patogiausia.

Būsto paskola yra gaunama pateikiant užklausą arba užpildant paraišką ir ją atsiuntus el. paštu arba atvykus į Vilniaus kredito uniją. Preliminarų atsakymą gausite tą pačią dieną.

Svarbūs patarimai

Pirmiausia yra svarbu tinkamai įvertinti savo finansinę padėtį bei galimybes. Reikėtų pagalvoti, ar turite pakankamai pinigų pradiniam įnašui ir ar įmoka neviršija Jūsų galimybių – ji neturi būti didesnė nei 40 proc. bendro šeimos biudžeto. Taip pat įsivertinkite savo ateitį – kokio Jums būsto reikės žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą.

 

Įsivertinus savo padėtį, svarbiausia imant būsto paskolą yra nusiteikimas. Svarbu užtikrintai prašyti paskolos, kad galėtumėte gauti geriausią pasiūlymą. Dar svarbiau prieš pasirašant sutartį yra ją kuo atidžiau perskaityti, įsigilinant net į menkiausias smulkmenas, ir išsiaiškinti visus rūpimus klausimus, nes tai yra ilgalaikis finansinis įsipareigojimas.

Nauja būsto paskola yra atsakingas žingsnis į naują gyvenimą, todėl tai reikėtų gerai įsivertinti ir apgalvoti, kad galėtumėte džiaugtis išsvajotais namais. Gauti konsultaciją dėl būsto paskolos.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button