Nekilnojamas turtas

Paskelbtos septynios idėjos, kaip gali atrodyti buvusi „Sparta“ Naujamiestyje (vizualizacijos)

Liepos mėnesį AB „Sparta“ paskelbtame kviestiniame konkurse, kurio tikslas buvo išrinkti architektūros idėją buvusio fabriko teritorijos išvystymui ir jį paversti daugiafunkciu biurų kompleksu, pateikti septyni pasiūlymai.

Trys prizinės vietos bus paskelbtos rugsėjo 4 dieną vyksiančiame uždarame komisijos posėdyje. Konkurse dalyvavo septynios architektų komandos iš Lietuvos. Dėl konkurso nuostatų, dalyvių pavadinimai neskelbiami. 

Planuojama, kad būsimas daugiafunkcis biurų kompleksas buvusios „Spartos“ gamyklos teritorijoje išsiskirs bendruomenės gyvybingumu ir pastatų architektūrą tausojančia aplinka. Komplekso urbanistinės erdvės skatins bendrijos narius jungtis, tobulėti ir kurti inovacijas, burtis į bendruomenes.

 

Novatoriško komplekso aplinka skatins kurti naujas tradicijas, vykti įvairioms bendroms veikloms – visa aplinka bus tinkama tiek darbui, tiek ir poilsiui. Bendruomeninės erdvės, į kurias orientuotas visas kompleksas, skatins ten dirbančius bei besilankančius susitikti, aktyviai praleisti laiką ir tokiu būdu praturtinti Naujamiesčio rajoną.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
19 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Arvydas Norkūnas
Arvydas Norkūnas
2 metus

Projektai įdomūs, man labiausiai patinka pirmoje ir paskutiniojoje nuotraukose pateikti variantai, reikėtų pakviesti žmones balsuoti, kad ir nebūtinai jų nuomonė turės būti lemiama, bet tai pagyvins žmonių domėjimąsi miesto gyvenimu, gali būti ir tai, kad patariamoji balsavimo informacija taps vertingiausia.

Gražuolė
Gražuolė
2 metus

“Great again” ? Rimtai >? Tikrai nieko įdomesnio nebesugalvojat ant sienos užrašyt ? O šiaip yra keletą tikrai gražių pavyzdžių. Man gražiausi 2, 3 ir 6 🙂
Geros dienos, vilniečiai

Mokesciu moketojas Nr.1
Mokesciu moketojas Nr.1
2 metus

super duper!

Kazyte
Kazyte
2 metus

GREAT AGAIN…. Ir vėl pavadinimas angliškai… Trūksta lietuviškų? Ar kaip čia suprasti? Kodėl ne itališkai, rusiškai, lenkiskai

Tomas
Tomas
2 metus

Yra neblogu ideju.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button