Nekilnojamas turtas

Paskelbtas Jonušo Radvilos rūmams – tarptautinis konkursas

Paskelbtas Jonušo Radvilos rūmų pastatų komplekso ir jo prieigų Vilniaus g. 24, Vilniuje, tarptautinis atviras architektūrinio projekto konkursas. Konkursą organizuoja Lietuvos dailės muziejaus įgaliota Lietuvos architektų sąjunga.

Konkursu siekiama išrinkti geriausiai paveldosaugos, urbanistinius, architektūros ir funkcinius aspektus bei kitus reikalavimus, išvardintus šiose konkurso sąlygose ir jų prieduose, atitinkančią Jonušo Radvilos rūmų pastatų komplekso ir jo prieigų Vilniaus g. 24, Vilniuje, projekto architektūrinę idėją. Po architektūrinės idėjos išrinkimo iš konkurso laimėtojo neskelbiamų derybų būdu numatoma įsigyti projektinių pasiūlymų, techninio projekto ir tvarkybos darbų projekto, pagrindinių pastato erdvių interjerų projekto parengimo, statybą ir tvarkybą leidžiančių dokumentų gavimo bei statinio projekto vykdymo priežiūros paslaugas.

Konkurso laimėtojams skiriamos premijos:
I vieta – 12 000 Eur
II vieta – 8 000 Eur
III vieta – 5 000 Eur

 

Pateikimo terminas – 2021 m. rugsėjo 2-oji. 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
23 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
ATSTATYTI RUMAI
ATSTATYTI RUMAI
29 dienas (-ų)

KAM KONKURSAS JEI RUMUS REIK PAPRASCIAUSIAI ATSTATYTI…PUSE JU YRA O KITA ANALOGISKAI REI ATSTATYTI…AISKU GALIMA KOKI STIKLAINI AR BASEINA PASTATYT BET KAS LIKS IS RUMU DVASIOS….TIESIOG BUS SUDARKYTA RENESANSINIU RUMU ERDVE…NAUJUS PASTATUS NAUJI ARCH.GENIJAI TE STATO SNYPISKESE, KAROLINISKESE, PILAITEJE O SENAMIESTIS TE PALIEKA RESTAURATORIAMS….KURKITE SAVO NAUJAJI VILNIU TEN ….NUO BALTO LAPO…IR PAMATYSIM AR KAS EIS GROZETIS JUSU TVARINIAIS …AR SAKYS ..EEE VAROM PASIVAIKSCIOTI PO MODERNIAS SNYPISKES, KONSTITUCIJOS PROSPEKTA..TEN TAIP GRAZU IR JAUKU…. 😀

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button