Paskelbtas galutinis Jonušo Radvilos rūmų konkurso architektūrinio projekto laimėtojas

Komentarai 8

 1. Adele says:

  Ziurejau interviu apie siu rumu atstatyma su Radvila, gyvenanciu Lenkijoje. Jis buvo uz tai, kad rumai butu siuolaikiniai, nes, kaip jis sake, sugriautus rumus Radvilos visuomet atstatydavo pagal atitinkamo laiko tendencijas (nekartodavo seno projekto). Tai sis projektas kaip ir nieko tuo poziuriu. Atrodo diskretiskas, nerezia akies. Tik noretusi kaip nors graziau papuostos erdves priesais rumus, nes dabar plyteles, keli medziai ir svarbiausia tas baisus vamzdis… Vamzdis jau neidomu, kartojasi – vienas yra ant krantines. Reiketu rasti kokia nors ideja sia erdve padaryti jaukesne, gal kokia grazia skulptura pastatyti… bet ne metalini vamzdi.

 2. Eco says:

  projektas baisus.Kokie ten kvadratukai ???Kam tos nesamones ????tai blogai veiks pro sali einancius.Bendras ivertinimas-atmesti ir geriau is viso palikti sia vieta nesudarkyta.

 3. grikis says:

  Šimašius pasiliks istorijoje ne tik slojikais bet dar ir beprecedentiniu senamiesčio suniokojimu.

  • ir vėl tas pats says:

   Prie ko čia Šimašius? Konkursą organizavo ir laimėtoją rinko Lietuvos nacionalinis dailės muziejus. Ne viskas, kas vyksta sostinėje, yra savivaldybės rankose, jeigu ką.

   • grikis says:

    Viktorijos laikais Britanijoje Viktorija matyt pati kastuvo į žemę nėra įbedusi – o paklausai – čia viskas jos daryta

 4. Norintis sportuoti says:

  Laimėjęs projektas, mano nuomone, yra baisus. Iš kur pas Lietuvos architektus, esančius komisijoje, baimė kažką atstatyti kaip buvo (pagal piešinius, brėžinius)? Taip ir turim Lietuvoje iš didesnių lankytinų objektų tik Trakų pilį (beje, sovietmečiu atstatytą) ir valdovų rūmus. Džiugu bent dėl rajonuose esančių dvarų, kurie pastaraisiais metais atgimė.

  • mmmh says:

   gal ir galejo centrine dali atstatyti, o pietini korpusa modernu ikalit. ten vistiek stovi jau nauji pastatai, bandant atkurti tik boksta gautusi makalyne.

   • nuomonė says:

    Bet būtų labai negeras santykis nes autentikos (tikros ir atstatytos) būtų daugiau nei pusė ir tuomet du gabaliukai mixo. Mano nuomone arba turi būti pilnai atstatoma išperkant ir nugriaunant stovintį pastatą pietinio korpuso pusėje, arba dabartinė idėja užpildyti trūkstamas dalis moderniai, tuomet ir jos ir pastatas pietinio korpuso vietoje bus geresnėje vizualinėje darnoje su autentika, nes nedominuos nė viena dalis. O tuomet jau ateityje kai bus valios išpirkti pietinio korpuso vietoje stovintį pastatą bus galima nugriauti moderniąją dalį ir atstatyti rūmus pilnai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist