Nekilnojamas turtas

Parduotas paskutinis butas projekte „Centro Duetas“

Sėkmingai užbaigtas daugiabučių projektas Šnipiškėse „Centro Duetas“, kurio koncepcijos kūrimu ir sėkminga realizacija rūpinosi išimtinai „Ober-Haus“. Projektą sudaro du šešių ir devynių aukštų daugiabučiai namai, kuriuose iš viso įrengti 94 butai ir kūrybinės patalpos bei 3 komercinės patalpos. 2017 metų pradžioje pradėto vystyti projekto bendras išplėtotas plotas siekia 5.650 kv. m.

Namai iškilo augančiame ir savo veidą sparčiai keičiančiame Šnipiškių rajone, ramioje ir žalioje Lvovo gatvės dalyje. „Centro Duetas“ prisidėjo prie modernėjančių Šnipiškių plėtros – sutvarkyta aplinka, apželdintas ir aptvertas kiemas, įrengta vaikų žaidimo aikštelė. „Centro Duetas“ buvo vienas pirmųjų po ilgos pertraukos būsto projektų tikrosiose Šnipiškėse, davęs impulsą ir kitų projektų aktyviai plėtrai.

Tarp „Centro Dueto“ pirkėjų daugiausiai – jaunos poros ir ką tik susikūrusios šeimos. Naujakurių vidutinis amžius yra 32–35 metai. Apie 70 proc. butų šiame projekte įsigyta su banko kreditu, o apie 35 proc. butų įsigyti investicijai.

 

„Šnipiškės – sparčiai augantis ir modernėjantis mikrorajonas, pritraukiantis ne tik nekilnojamojo turto plėtotojus, bet ir privačius investuotojus. Šioje miesto dalyje stebime didelę modernių verslo centrų plėtrą. Šnipiškėse susiformavo naujasis miesto urbanistinis centras, kur yra susitelkusi stipri darbo jėga, norinti čia ne tik dirbti ir leisti laisvalaikį, bet ir gyventi. Todėl būsto šioje vietovėje vertė ateityje išliks stabili, o prireikus būstą šiame rajone bus lengva parduoti“, – teigia „Ober-Haus“ generalinis direktorius Audrius Šapoka.

„Ober-Haus“ teikė konsultacijas formuojant projekto kainodarą, kuriant projekto koncepciją, rūpinosi projekto rinkodaros strategijos rengimu ir įgyvendinimu bei pardavimo proceso valdymu. Projekto investuotojas – UAB „Spaineta“, statybų valdytojas – UAB „Incorpus“, pagrindiniai statybų darbai – UAB „Naresta“ ir UAB „Vilniaus Rentinys“.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Arvydas Norkūnas
Arvydas Norkūnas
2 metus

Tankumas ir brangi žemė stambiame mieste normalus reiškinys visame pasaulyje. Blogybę matau tame, kad neleistinai blogai tvarkomas gatvių tinklas. Štai Perkūnkiemyje dėl blogo tvarkymosi nusileista magistralinės gatvės įrengimo reikaluose, o tankiai užstatomose Šnipiškėse suprojektuotos mažam miestukui būdingos gatvelės…

Vito
Vito
2 metus

Miesto meras prieš kažkiek laiko teigė, kad Vilniuje neleis pakartoti tokio vystymo kaip buvo perkunkiemyje, tačiau čia akivaizdu, kad scenarijus kartojasi ir erdvės spaudžiamos labiau nei kur kitus Vilniaus mieste.
Gaila, kad vis dar negalime tikėti miesto vadovo žodžiais

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button