Nekilnojamas turtas

Parduodamas IBC verslo centras

Nekilnojamojo turto fondas „Lords LB Baltic Green Fund (V)“ kreipėsi į Konkurencijos tarybą dėl leidimo Vilniuje įsigyti verslo centrą IBC iš bendrovės „INVL Baltic Real Estate“.

Ketvirtadienį „INVL Baltic Real Estate“ per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė, kad apie verslo centro pirkimo sandorio baigtį bus paskelbta po Konkurencijos tarybos išvadų. Tikimasi, kad sprendimas bus priimtas kitų metų pradžioje.

„Strateginis mūsų fondo siekis – investuoti į tokį nekilnojamąjį turtą, kuris atitiktų tarptautinius tvarumo, aplinkosaugos bei komforto standartus arba turėtų aiškų ir ekonomiškai pagrįstą potencialą tokiu tapti, atlikus papildomas investicijas. Tikslingai to laikysimės ir formuosime tokį fondo turto portfelį, kuris kurtų ilgalaikę vertę investuotojams“, – sakė „Lords LB Baltic Green Fund (V)“ fondo valdytoja Giedrė Saveikienė.

 

Pasak jos, didžioji fondo investicijų dalis bus nukreipta į jau veikiančius ir pajamas generuojančius objektus, diegiant bei palaikant juose technologiškai perspektyvius, energiją taupančius bei aplinką saugančius sprendimus.

IBC verslo centro bendras plotas sudaro apie 22,7 tūkst. kv. metrų, o užimtumas 2019 m. trečio ketvirčio pabaigoje siekė 98 proc. Įvykus sandoriui, sutartys su patalpų nuomininkais išliktų galioti ir būtų tęsiamos galiojančiomis sutarčių sąlygomis.

2019 m. balandį veiklą pradėjęs uždaro tipo informuotiesiems investuotojams skirtas nekilnojamojo turto fondas „Lords LB Baltic Green Fund (V)“ yra valdomas investicijų valdymo bendrovės „Lords LB Asset Management“. „Lords LB Asset Management“ yra Lietuvos Banko licencijuota investicijų valdymo bendrovė, nuo 2008 m. teikianti paslaugas instituciniams ir privatiems investuotojams.

 

Iš viso „Lords LB Asset Management“ valdo 14 fondų – 11 nekilnojamojo turto fondų, 2 privataus kapitalo fondus ir 1 energetikos ir infrastruktūros fondą. Bendra fondų valdomo turto vertė 2019 m. birželio pabaigoje siekė 472,7 mln. eurų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button