Nekilnojamas turtas

„Omberg group“ įsigijo sklypą Pilaitėje, planuoja gyvenvietę su rekreacinėmis zonomis

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros ir investicijų bendroves valdanti „Omberg group“ Vilniaus Pilaitės rajone įsigijo beveik 10 ha sklypą, kuriame planuoja vystyti mažaaukščius gyvenamojo būsto projektus su rekreacinėmis lauko erdvėmis.

Karaliaučiaus g. esančiame 9,7 ha ploto sklype „Omberg group“ planuoja išvystyti iki 35 tūkst. kvadratinių metrų gyvenamosios erdvės. Planuojama per 4 statybų etapus sukurti apie 650 naujų butų.

„Pilaitė – tarp sostinės gyventojų itin populiarus rajonas, turintis puikiai išvystytą susisiekimo infrastruktūrą. Esame čia jau sėkmingai įgyvendinę projektą „Gilužio slėnis“, kur namus sukūrėme 202-iems šeimoms. Šiuo metu Pilaitėje jaučiame didėjančią būsto paklausą ir sparčiai mažėjančią pasiūlą. Atsižvelgdami į tai nusprendėme investuoti į turbūt paskutinį didelį šiame rajone likusį sklypą“, – pasakoja Dalia Andrulionienė, „Omberg group“ vadovė.

 

Teritorijoje planuojami 4-ių aukštų pastatai su liftais ir požeminėmis automobilių stovėjimo aikštelėmis, kurios yra nedažnai sutinkamas privalumas Pilaitės gyvenamuosiuose projektuose.

„Požeminės automobilių parkavimo vietos tokio dydžio projekte – gana retas reiškinys Vilniuje. Nors šiame projekte netrūksta erdvės įrengti vien antžemines automobilių stovėjimo aikšteles, reikalaujančias mažiau investicijų, norime, kad kiemo erdvėse būtų kuo mažiau transporto, triukšmo ir taršos. Dėl to įrengsime požemines aikšteles, o plotus, kurie įprastai prie gyvenamųjų kvartalų būna pergrūsti transporto priemonėmis, išnaudosime bendruomeninių erdvių kūrimui, vaikų žaidimo aikštelėms ar poilsio zonoms“, – aiškina D. Andrulionienė.

Žaliosioms zonoms „Omberg group“ ketina skirti net ketvirtadalį projekto teritorijos. Čia taip pat preliminariai planuojama sukurti parką su lauko pramogų zonomis, pavėsinėmis.

 

„Nors naujai įsigytame sklype atsirasiantį projektą dar tik planuojame, tvirtai žinome, kad jame, kaip ir kituose mūsų kurtuose namuose, netrūks bendram laisvalaikiui skirtų erdvių. Mūsų tikslas – ne vien pastatyti pastatus, bet sukurti namus ir sudaryti visas sąlygas, kad naujoje Pilaitės gyvenvietėje klestėtų draugiška bendruomenė“, – sako „Omberg group“ vadovė.

Preliminariai pradėti statybas Pilaitėje „Omberg group“ planuoja šių metų pabaigoje, o pirmąjį etapą baigti 2022-ųjų m. liepą. Visas projektas bus užbaigtas per 3 metus.

„Omberg group“ yra atsakinga už grupei priklausančių įmonių veiklos priežiūrą, plėtros užsienio rinkose planavimą ir ilgalaikės grupės strategijos įgyvendinimą. „Omberg group“ valdomai grupei šiuo metu priklauso penkios bendrovės, veikiančios NT projektų vystymo ir NT investicijų srityse.

 

Už grupės gyvenamųjų NT projektų plėtojimą atsakinga UAB „Omberg“ 2020 m. susitarė dėl daugiau nei 260-ies butų pardavimo, kurių vertė siekė 25,3 mln. eurų. Šiemet  „Omberg“ į naujus NT projektus numato investuoti 33,3 mln. eurų – 67 proc. daugiau nei pernai. Rinkai 2021 m. „Omberg“ planuoja pasiūlyti 500 naujų butų ir sieks sudaryti pardavimo sandorių už 42 mln. eurų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
30 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Alma
Alma
29 dienas (-ų)

Viskas butu gerai jei autobusu stoteliu daugiau pastatytu ir paleistuvautobusus kas 5 min, o netaip kaip dabar laukti kas 20 min.arba eiti i 4g is naujos pilaites i senaja, kad vaziuoti su 4g.

Saulius
Saulius
1 mėnesį

Pilaitė – tarp sostinės gyventojų itin populiarus rajonas, turintis puikiai išvystytą susisiekimo infrastruktūrą.
8-o

Iš Pilaitės
Iš Pilaitės
1 mėnesį

Pilaitiškių anekdotas: kol nueini iki ežero ir atgal, pastato po naują namą.
Dėl infrastruktūros išvystymo visiškas liūdesys, šitą klausimą kol kas sprendžia daugelio nuotolinis darbas ir pamokos…

Pilaitiškis
Pilaitiškis
1 mėnesį

„Pilaitė – tarp sostinės gyventojų itin populiarus rajonas, turintis puikiai išvystytą susisiekimo infrastruktūrą”

Tai, kad atvirkščiai… Susisiekimo infrastruktūra ne tai, kad ne puiki, bet net neišvystita iki galo išvis 😀

PILAITEI SVEIKINIMAI
PILAITEI SVEIKINIMAI
1 mėnesį

SVEIKINIMAI PILAITES GYVENTOJAMS SULAUKSIANTIEMS DAR 2000 KAIMYNU !!!!!!! 😀

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button