Nekilnojamas turtas

Oficialiai atidaryta kūrybiškos bendradarbystės erdvė „Spaces“

Oficialiai startavo pirmoji Baltijos šalyse kūrybiškos bendradarbystės erdvė „Spaces”. Atidarymo svečiai buvo kviečiami pasižvalgyti po tarptautinės architektų komandos įrengtas erdves bei ant stogo esančią terasą.

Atidarymo renginyje su amsterdamietiškais akcentais veikė improvizuotas tatuiruočių salonas, o šventinę nuotaiką kūrė energingas muzikinis šou.

Nuo pat 2006 m. – pirmosios erdvės įkūrimo Nyderlanduose pradžios – „Spaces” formuoja bendradarbystės madas ir tendencijas pasaulyje. Šiuo metu veikia daugiau nei 130 erdvių visame pasaulyje, o nuo šiol – ir Vilniuje.

 

Ypatingą dėmesį „Spaces“ skiria bendruomeniškumo kūrimui ir erdvių dizainui. Vilniuje duris atvėrusių erdvių interjerą kūrė tarptautinė architektų komanda. Pasak J. Kosmačevos, „Spaces“ koncepciją ir prekės ženklą valdančio tarptautinio tinklo IWG vadovės Baltijos šalims, Vilniaus erdvės dizainas skandinaviškas su funky detalėmis, daugybe augalų –  kad darbuotojams būtų sukurta įkvepianti dirbti ir kurti atmosfera.

Kiekvieną mėnesį planuojami teminiai renginiai „Spaces“ bendruomenei. Čia yra galimybė naudotis susitikimų kambariais, pasirinkti darbą atskirose ar bendrose erdvėse, įkvėpti idėjų lauko terasoje, pusryčiauti ar pietauti kavinėje.

Per kelis Gedimino prospekte esančio „Live Square“ aukštus išsidėsčiusios „Spaces“ paruošta daugiau nei 320 darbo vietų. Tai ir įvairių, nuo 1 iki 9 vietų, dydžio biurai, taip pat 12 dedikuotų nuomojamų bendradarbystės darbo vietų.

 

Apie „Spaces“

„Spaces“ yra kūrybiškos bendradarbystės erdvės su unikalia verslumo dvasia. „Spaces“ komanda tiki, jog darbas susideda iš dviejų elementų – žmonių ir idėjų, todėl šiose bendradarbystės erdvėse skatinama bendruomeniškumo dvasia. „Spaces“ suteikia kur kas daugiau nei darbo vietą – didžiausią vertę turi unikalių jos narių ratas, susidedantis iš inovatyvių, aktyvių ateities formuotojų, mylinčių tai, ką daro.

„Spaces“ erdvės įrengtos su meile geram dizainui, o komanda pasirūpina visomis smulkmenomis, todėl čia dirbantys žmonės gali susitelkti į naujų ir reikšmingų idėjų vystymą.

 

Tokia dinamiška aplinka puikiai padeda mąstyti, kurti ir dalintis patirtimi, o kiekvienas naujas narys visuomet priimamas svetingai. „Spaces“ bendradarbystės erdvėse laukiami tiek savarankiškai dirbantys, tiek smulkaus verslo ar didelių korporacijų atstovai. „Spaces“ taip pat organizuoja renginius ir susibūrimus, kurie yra atviri visiems. Juose bendraujama, dalijamasi kontaktais ir efektyviai plečiamas bendraminčių tinklas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button