MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nekilnojamas turtas

NT specialistai pradėjo paslaugų centro „UNOHUB“ projektą

Dešimtys nekilnojamojo turto įsigijimo ir eksploatavimo procesą aptarnaujančių specializuotų kompanijų ir savarankiškai dirbančių specialistų susivienijo ir kartu pradėjo vystyti „UNOHUB“ paslaugų centro projektą.

„Nekilnojamojo turto pirkėjui ar nuomininkui, kaip parodė praktika, nepakanka standartinio paslaugų paketo, apimančio tarpininkavimą tarp pirkėjo ir pardavėjo bei turto vertinimą. Būstą ar verslui skirtas patalpas reikia ne tik įsigyti ar išsinuomoti, bet ir pritaikyti jas konkretiems poreikiams: suprojektuoti, įrengti, sukurti interjerą, valyti, prižiūrėti, papuošti aplinką. Taip ir gimė sumanymas sutelkti daug platesnį paslaugų spektrą, palengvinsiantį vartotojui po vienu stogu surasti patikimus visų sričių specialistus“, – pranešime teigia Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijos (LNTAA) valdybos narys, NT brokerių mentorius, vienas iš „UNOHUB“ paslaugų centro įkūrėjų Mindaugas Kazlauskas.

Tuo metu, anot vieno iš projekto autorių, NT eksperto ir bendrijos vadovaujančiojo partnerio Andriaus Kapitančuko, projektas startavo praėjusiųjų metų rugsėjį, o šių metų vasarį darbą pradėjo jų NT paslaugų portalas.

„Šiandien „UNOHUB“ vienija per 70 kompanijų, siūlančių klientui daugiau kaip pusšimtį skirtingų paslaugų, nuo paskolų brokerių iki senų baldų išvežimo. Paslaugų portalo lankytojų skaičius artėja prie 50 tūkstančių“, – pasakojo ekspertas.

„UNOHUB“ būstinė įsikūrusi prie prekybos centro „Ozas“, bet teikiamų paslaugų geografija neapsiriboja Vilniaus miestu. „UNOHUB“ nariai turi padalinių visoje Lietuvoje.

Tarp „UNOHUB“ bendruomenės siūlomų paslaugų – turto vertinimas, paskolų brokerių vykdomas atstovavimas, finansinės konsultacijos, pastatų pridavimas ir įteisinimas, NT rinkos analizė, žemėtvarkininkų paslaugos, įvairūs matavimai ir tyrimai, statyba, apdaila ir dizainas, draudimas, reklama ir marketingas, perkraustymo, valymo paslaugos, nuomos administravimas, teritorijų tvarkymas.

Ieva Vidūnaitė (ELTA)

1
PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Alius Recent comment authors
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
naujausius seniausius labiausi vertinti
Pranešti apie
Alius
Skaitytojas
Alius

O kažkaip tam pačiam name kaip visi prichvatizuoti Vilniaus mikrorajonų “būstai” ir Rubikonas? Ar ne ta pati šaika naują “biznį” sumąstė?

Panašūs pranešimai

„Workland“ išsirinko vietas naujiems biurų centrams

ELTA

Liepą Vilniuje duris atvers „Hilton“ tinklo viešbutis – ketinama sukurti iki 70 darbo vietų

Evaldas Činga

Bendradarbystės erdvių populiarumas Vilniuje pasivijo Skandinavijos didmiesčius

Evaldas Činga

„3BURĖS“ verslo centras pripažintas „žaliausiu“ Baltijos šalyse

ELTA

„Ober-Haus“: butų kainos kovą sostinėje augo 4,2%

Donatas Andrijauskas

Prie Lazdynų ligoninės rekonstruos automobilių parkavimo aikšteles, įrengs naujus pėsčiųjų bei dviračių takus

Aidas Pelenis

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika