Nekilnojamas turtas

„Newsec“ valdomi prekybos centrai pirmieji Baltijos šalyse gavo sertifikatus dėl COVID-19 saugumo reikalavimų atitikimo

„Newsec“ tapo pirmąja nekilnojamojo turto valdymo bendrove Baltijos šalyse, kurios valdomiems prekybos centrams buvo suteikti tarptautiniai sertifikatai dėl saugumo reikalavimų COVID-19 atitikimo. Sertifikavimo procesą atlikusi pasaulinė sertifikavimo ir konsultavimo įmonė „SAFE Shopping centers“ sertifikatus įteikė trims prekybos centrams, veikiantiems Lietuvoje. 

„COVID-19 pandemija, ypač dėl karantino metu galiojusių apribojimų Baltijos šalyse, stipriai paveikė didžiųjų prekybos ir pramogų centrų veiklą. Todėl prekybos centrų sertifikavimas tapo svarbiu klientų pasitikėjimo atkūrimo įrankiu. Šis sertifikatas patvirtino, kad prekybos centruose laikomasi visų privalomų prevencinių priemonių siekiant užtikrinti kuo didesnį lankytojų, nuomininkų ir darbuotojų saugumą. Šiandieniniame kontekste toks įvertinimas yra svarbus žingsnis, kadangi didžiuosiuose ir regioniniuose prekybos centruose Baltijos ir Pabaltijo šalyse dėl pandemijos ženkliai sumažėjo lankytojų srautai“, – sako Rida Kalvaitienė, „Newsec“ turto valdymo paslaugų grupės vadovė Baltijos šalyse.  

Anot ekspertės, tiek karantino metu, tiek jam pasibaigus, daugelis žmonių, siekdami išvengti masinio susibūrimo vietų ir didesnės rizikos užsikrėsti, renkasi mažesnes maisto parduotuves arba netoli namų esančius prekybos centrus.

 

„Po sprendimo, sugrąžinusio privalomą kaukių dėvėjimą viešuosiuose pastatuose Lietuvoje, lankytojų srautai didžiuosiuose prekybos centruose vėl šiek tiek sumažėjo, todėl „SAFE Shopping centers“ sertifikato reikšmė dar labiau išauga. Visgi, svarbu pabrėžti, kad prekybos centrai išlieka vieša, nuo viruso neizoliuota vieta, tačiau atliktas sertifikavimas garantuoja, kad prireikus, situacijos padariniai bus likviduojami žymiai greičiau ir profesionaliau“, – pažymi „Newsec“ turto valdymo paslaugų grupės vadovė Baltijos šalyse.  

Saugos reikalavimų užtikrinimas – aibė faktorių

Prekybos centrų sertifikavimą atlikę „SAFE Shopping centers“ ekspertai iš viso vertino šešias pandemijos prevencijai valdyti skirtas sritis: prekybos centro administracijos pasiruošimą, rizikų vertinimą ir paisymą, lankytojų saugumui užtikrinti skirtas priemones, nuomininkų taikomas saugumo priemones, higienos ir švaros palaikymą bei bendrą visos kliento kelionės prekybos centre saugumą. Lietuvoje sertifikavimo procesas buvo sėkmingai įgyvendintas trijuose „Newsec“ valdomuose prekybos centruose Lietuvoje – Kauno „Akropolyje“, Vilniaus „Ozas“ ir „BIG Vilnius“.  

 

Pasak „Newsec“ ekspertės, NT valdytojams svarbu užtikrinti saugos reikalavimų laikymąsi ir veiklos reguliavimo stabilumą, o prekybos centrai sėkmingai veikia tik tada, kai turto valdytojas ir savininkas dirba kartu ir siekia tų pačių tikslų. Svarbu, kad abi šalys ieškotų geriausio sprendimo siekiant pritraukti ir išlaikyti pirkėjus, tuo tarpu gautas „SAFE Shopping centers“ sertifikatas parodo rūpestį klientų saugumu. 

„Bendrovė „Newsec“, kaip profesionalus turto valdytojas, savo portfelyje turi daugiau kaip 30 nekilnojamojo turto objektų vien tik Lietuvoje. Mūsų tikslas yra užtikrinti ne tik sklandų mums patikėto turto administravimą, bet ir didinti valdomo objekto veiklos tvarumą, klientų saugumą bei jų pasitenkinimą. Todėl džiaugiamės, kad mūsų valdomuose prekybos centruose sklandžiai praėję sertifikavimo procesai bei gauti „SAFE“ COVID-19 sertifikatai, parodo sėkmingą bendrovės „Newsec“ ir objektų savininkų bendradarbiavimą siekiant užtikrinti tinkamą koronaviruso keliamų rizikų valdymą“, – teigia R. Kalvaitienė. 

Baltijos šalyse „Newsec“ valdo 33 komercinius objektus, kurių plotas viršija 475 tūkst. kvadratinių metrų, o komandoje dirba 57 profesionalai, kurie yra atsakingi už komercinių objektų valdymą ir jų vertės didinimą. Visoje Šiaurės Europoje „Newsec“ valdo 60 milijardų eurų vertės turtą.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button