Nekilnojamas turtas

Naujamiestyje atidarytas sandėliukų nuomos kompleksas

Naujamiestyje atidariusi sandėliukų nuomos kompleksą bendrovė „Sandėliukų nuoma“ siūlomą nuomai plotą padidino trečdaliu – iki 6 tūkstančių kv. m. Tai vienintelės kompleksinių nuomos paslaugų patalpos greta Vilniaus senamiesčio. Jos įrengtos pagal pasaulinius standartus.

Sostinės Naujamiestyje, Smolensko g. 10, UAB „Sandėliukų nuoma“ 1,5 tūkst. kv. m plote įrengė beveik 400 sandėliukų ir saugojimo vietų, kurių dydis – nuo 1 kub. m iki 20 kv. m. Į arčiausiai Vilniaus centro esantį sandėliukų nuomos kompleksą investuota daugiau kaip 1 mln. eurų. Saugumą visą parą čia garantuoja centralizuota vaizdo stebėjimo ir priešgaisrinės apsaugos sistemos bei individuali kiekvieno sandėliuko apsaugos signalizacija. Į sandėliukus bet kuriuo paros metu patenkama naudojantis PIN kodais ar bekontaktėmis saugumo kortelėmis. Čia palaikoma tinkama temperatūra ir drėgmė, kad būtų galima saugoti įvairias prekes ir daiktus.

Naująjį „Sandėliukų nuomos“ kompleksą suprojektavo ir įrengė pirmaujanti pasaulinė saugyklų, komercinių ir pramoninių pastatų sprendimų gamintoja ir tiekėja JAV kompanija „Janus International Group“. Anot bendrovės „Sandėliukų nuoma“ vieno iš akcininkų Lauryno Dailidės, „Janus“ patirtis pasitelkta, kad būtų kuo geriau patenkinti klientų reikalavimai, jiems sukurtas maksimalus funkcionalumas bei patogumas, derantis su išskirtine estetika.

 

Anot L. Dailidės, dėl dabartinio sulėtėjusio ekonomikos augimo vieni verslai patiria sunkumų, o kiti, pvz., internetinė prekyba, – auga. Įmonėms, kurios kraustosi į mažesnius biurus ar keičia nuomojamas patalpa, prireikia laikinai sandėliuoti biuro bei kitą įrangą, o kitiems, išaugus paklausai, skubiai reikia daugiau patalpų laikyti prekėms.

Viena iš pirmųjų šio verslo pradininkė sostinėje Sandėliukųnuoma.lt dabar sandėliavimo patalpas siūlo beveik visuose Vilniuje rajonuose: Antakalnyje, Baltupiuose, Karoliniškėse, Naujamiestyje, Pašilaičiuose, Perkūnkiemyje, Šnipiškėse ir Žirmūnuose. Įvairaus dydžio nuo 18 Eur/mėnesiui nuomojami sandėliukai iš viso sudaro daugiau kaip 6 tūkstančių kv. m plotą. Juos nuomojasi įvairiems tikslams: gyventojai saugo namų turtą, baldus ir kitus daiktus laikinai išnuomoję būstus, sezoninę įrangą ir sporto inventorių, antikvariatą, motociklus ir kitas transporto priemones, o verslas, ypač smulkusis, – prekes, kurių padaugėjo augant internetinei prekybai, dokumentus ir archyvus, statybinę ir kitą įrangą bei instrumentus, įvairių medžiagų atsargas ir net serverius padidinto saugumo specialiai įrengtuose sandėliukuose.

„Rinkos analizė rodo, kad spėjame patenkinti jos poreikius. Tačiau jei rinka augtų, išnaudodami 12 metų patirtį šiame versle, esame pasiruošę ir toliau investuoti bei plėstis Vilniuje ir kituose šalies miestuose. Dabar sandėliukų nuomos paslaugas siūlome visuose rinkos segmentuose – nuo žemesnės kainos iki aukščiausius klientų poreikius atitinkančių sandėliukų nuomos centrų. Tokios strategijos laikysimės ir artimiausiu metu“, – perspektyvomis dalinasi vienas iš Sandėliukųnuoma.lt plėtotojų.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
26 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button