Draudimo bendrovė „If“ šį rudenį kelsis į naują Vilniuje statomą verslo centrą „Narbuto 5“, kurį plėtoja UAB „E.L.L. Nekilnojamas turtas“. „If“ dviejuose viršutiniuose biurų pastato aukštuose nuomosis 1 500 kv. m. ploto, čia bendrovės darbuotojams bus sukurta 150 modernių darbo vietų. Tai didžiausias nuomininkas 4 620 kv. m. verslo centre „Narbuto 5“.

„Paskutinį kartą biuro patalpas keitėme prieš 13 metų. Per tiek laiko išaugo mūsų komanda, pasikeitė poreikiai. Ieškodami naujo biuro vengėme didžiųjų pastatų, kuriuose būtume viena iš daugybės įmonių. Optimalus pastato dydis, patogi vieta miesto centre, pakankamas automobilių parkavimo vietų skaičius – tai pagrindiniai aspektai, lėmę A klasės verslo centro „Narbutas 5“ pasirinkimą“, – teigė „If“ Lietuvoje vadovė Žaneta Stankevičienė.

Individualūs sprendimai – aukščiausiam darbuotojų komforto užtikrinimui

Naujajame „If“ biure verslo centre „Narbuto 5“ siekiama sukurti namų jaukumo atmosferą, skatinti dar didesnį kolegų bendravimą ir bendradarbiavimą. Dėl to įgyvendintas nestandartinis atvirų vidinių laiptinių tarp dviejų aukštų sprendimas, o architektams suformuluota užduotis sukurti ne tik funkcionalų, bet ir jaukų biurą.

„Norėjome, kad vyrautų jauki vieno biuro atmosfera. Dėl to vystytojų paprašėme nestandartinio sprendimo – atvirų laiptų biuro viduje, kad judant tarp dviejų aukštų nebūtų durų ir nereikėtų naudotis praėjimo kortelėmis“, – kalbėjo Ž. Stankevičienė. Ji džiaugėsi vystytojų orientacija į klientą ir pastangomis ieškoti geriausių sprendimų.

„Siekiame patenkinti aukščiausius kliento lūkesčius. Draudimo bendrovė „If“ labai atsakingai ir profesionaliai rinkosi būsimą biurą: mūsų pateiktą pasiūlymą vertino nuomininko pasamdyti techninės dalies specialistai bei NT rinkos konsultantai“, – teigė „E.L.L. Nekilnojamas turtas“ generalinė direktorė Amelija Rudenko. Ji atkreipia dėmesį, kad sėkmingas derybas lėmė sutapę požiūriai, kad darbuotojams darbo vietoje turi būti užtikrinamas aukščiausias komfortas ir puikus mikroklimatas.

Pasak Ž. Stankevičienės, daug dėmesio skirta biuro zonoms, kurios bus pritaikytos įvairiems darbuotojų poreikiams – individualiam bei komandiniam darbui, susitikimų salėms, pokalbių telefonu erdvėms, klientų aptarnavimo vietoms, poilsio ir socialinėms zonoms, erdviai darbuotojų virtuvei.

„Pavyzdžiui, ketiname didžiojoje susitikimų salėje įrengti išskleidžiamą amfiteatrą, kad salę galėtume naudoti ir mažesniems susitikimams prie stalo, ir dideliems renginiams“, – džiaugėsi „If“ Lietuvoje vadovė. Šį ir daugelį kitų inovatyvių sprendimų pasiūlė „A2SM“ architektai, kurie kuria biuro interjerą.

Bendrovės „E.L.L. Nekilnojamas turtas“ investicijos į biurų pastatą „Narbuto 5“ siekia 9 mln. eurų. Pirmieji nuomininkai įsikels jau šių metų vasarą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist