Nekilnojamas turtas

Nauja vietelė: Pakeliui į Vilnių – duris atvėrė naujas paslaugų miestelis (nuotraukos)

Keliaujantiems magistrale į Vilnių, bus dar viena puiki proga sustoti, pasistiprinti, o tuo pačiu pasikrauti savo elektromobilį. Ties Elektrėnais nuo rugpjūčio 11-osios laukia paslaugų miestelis, kuriame veikia net penkios naujos vietos pavalgyti, degalinė, autoplovykla ir šiuo metu itin aktualios elektromobilių įkrovimo stotelės.

„MAD Property“: plėtra Elektrėnuose – kruopščiai pamatuota

„MAD Property“ vystytojai (plėtotojai) dirba komercinio nekilnojamojo turto segmente jau ilgus metus ir įgyta patirtis leidžia imtis projektų, kurie vietiniams rinkos dalyviams gali pasirodyti itin rizikingi.

„Idėją pradėjome plačiau plėtoti lankantis tokio tipo objektuose užsienyje. Nieko identiško neteko matyti, tačiau kažką į tą pusę aplankėme ir pritaikėme pagal mūsų rinkos poreikius, formatą, o patikrinus operatorių nuomonę apie mūsų planuojamą konceptą, tik dar labiau mums patvirtino, kad einame teisingu keliu ir suteikė mums papildomų jėgų tikėti tuo, ką darome. Nuo pat sklypo įsigijimo proceso pradžios turėjome viziją išplėtoti projektą aptarnaujantį tiek miesto gyventojus, tiek magistrale keliaujančius žmones. Pradėjus kalbėtis su potencialiais nuomininkais, supratome, kad turime galimybę plėtoti unikalų projektą ypač pravažiuojantiems klientams, nes niekur Lietuvoje nėra tokio įgyvendinto projekto, kur vienoje vietoje būtų tiek operatorių. Be abejo, turėjome daug iššūkių, tačiau noriu pasidžiaugti, kad padarėme labai teisingus sprendimus pasirinkdami partnerius jau pačioje pradžioje. Kalbu apie projektuotojus, teisininkus bei NT konsultantus. Taipogi, labai sklandžiai bendradarbiavome su Elektrėnų miesto savivaldybe ir ačiū jos administracijai už supratingumą bei profesionalumą“, – savo sprendimu neabejojo vienas „Mad Property“ įkūrėjų Domas Jagminas.

 

Maistą bei gėrimus bus galima užsakyti ir internetu

Klientų patogumui – maisto ir gėrimų užsakymo paslauga bus teikiama ne tik telefonu, bet ir internetu. Važiuodami magistrale, jei neturite laiko, galėsite pasiimti savo užsakymą pro langelį ir keliauti toliau. Žinoma, galima maistu mėgautis ir vietoje, taipogi iš anksto užsakius. Galima paminėti, jog tokios paslaugos neteikia nei viena degalinė, kur jūs turite laukti eilėje kol užsakysite, o paskui laukti kol pašildys jūsų maistą. Siūloma maistą pasiimti neišlipus iš automobilio. Kiti privalumai: lauko terasos, erdvus parkingas, didelis asortimentas kokybiško maisto ir gėrimų.

„Renkantis nuomininkus pagrindinis principas buvo siekis turėti tinklinius ir gerai žinomus rinkos žaidėjus, kurie turi išvystytą „take-away“ funkciją. Po to jau derinome, kad nebūtų tarpusavio konkurencijos, o labiau papildytų vieni kitus savo asortimentu. Rugpjūčio 11-ąją duris atvėrė „Crisperia“, „Sushi city“, „Pizza Express“ bei „Vynoteka“. Kiek anksčiau –  „Sriubos puodelis“ ir jau kuris laikas veikia „H2Auto“ plovykla. Tiesa, „Neste“ degalinė ir „Vero cafe“ kavinė duris atvers jau netrukus“, – nuomininkų sąrašu dalinasi D. Jagminas.

Paslaugų miestelyje – net 11 vietų krauti elektromobilius

Elektromobilių savininkams – mažiau galvos skausmo, daugiau patogumo. Tikrai nereikės sukti galvos, ar pavyks rasti veikiančią ir neužimtą elektromobilių įkrovimo stotelę. „MAD Property“ suprasdama, jog kiekvienas verslas turi prisidėti prie aplinkos tausojimo, vairuotojų patogumui įrengė elektromobilių įkrovimo stoteles net 11-ai elektromobilių.

 

Tiki, jog miestelis bus gyvybingas visus metus

Pasak Domo Jagmino, jog kol kas sunku prognozuoti vartotojų proporcijas, bet, akivaizdu, kad plovykla labiau aptarnaus miestą, o degalinė – magistralę. Kitiems operatoriams kol kas prognozuoja apie 50/50 pasiskirstymą: kai vasarą daugiau žmonių iš magistralės, o žiemą – iš miesto.

Parengta bendradarbiaujant su „Mad Property“

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
51 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
elektra

dar viena edykla tarp Vilniaus ir Kauno

Tomas

Kada ten spejo pastatyti?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button