Lietuvos naujienosNekilnojamas turtas

Migracijos departamento skyrius kelsis į naujas patalpas Naujamiestyje

Migracijos departamento Vilniaus skyrius, šiuo metu klientus aptarnaujantis sostinės Naugarduko g. 100, netrukus kelsis į naujas patalpas Vytenio g. 18, kuriose šiuo metu jau vyksta baigiamieji klientų aptarnavimo salės įrengimo darbai.

Naujos patalpos kuriamos siekiant kuo palankesnių sąlygų klientams ir geresnių darbo sąlygų Migracijos departamento darbuotojams. Nauju adresu įsikūręs Vilniaus skyrius klientus pasitiks erdvesnėmis, įvairaus amžiaus grupėms ir specialiųjų poreikių turintiems žmonėms pritaikytomis patalpomis, nauja, daug modernesne ir klientui patogesne asmens biometrinių duomenų surinkimo įranga.

Vilniaus skyriuje įrenginėjami biometrinių duomenų surinkimo įrenginiai, kurie palengvins klientų aptarnavimo procedūras, tuo pačiu ir sąlygas, neabejotinai pakels klientų aptarnavimo kokybę. Suteikti klientams kuo aukščiausio lygio paslaugas yra vienas svarbiausių Migracijos departamento tikslų.

 

Vilniaus skyrius klientus į naujas patalpas pakvies rudeniui įpusėjus, todėl tikėtina, kad klientai, prašymus naujiems dokumentams teikę Naugarduko gatvėje, atsiimti juos vyks jau į Vytenio gatvę.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
39 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Skaitytoja
Skaitytoja
2 metus

Gerbiamas straipsnio autoriau, prieš rašant bent jau pasidomėkite teisingu institucijos pavadinimu. Ir tie “klientai” kažkaip vulgariai skamba… Paprastai į tokias įstaigas kreipiasi interesantai

Vladas
Vladas
2 metus

Įdomu, kas vėl iš šių pakeitimų uždirbo?

goga
goga
2 metus

dabar bent Maximoje gali palikti auto ir nueiti, naujoje vietoje pilna šikna su parkavimu

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button