Nekilnojamas turtas

„MG Valdos“ 2016 metų finansinius rezultatus formavo sėkminga gyvenamojo NT plėtra

Vienos didžiausių Lietuvoje nekilnojamojo turto vystymo ir plėtros bendrovių grupės „MG Valda“ apyvarta 2016-aisiais metais audituotais duomenimis buvo 43 mln. Eur (2015 m. 27,6 mln. Eur), grupė uždirbo 5,67 mln. Eur grynojo pelno. Bendrovės finansinių ataskaitų už 2016 metus auditą atliko UAB „PricewaterhouseCoopers“.

„2016 metų tikslai įgyvendinti taip, kaip ir planuota. Bendrovių grupės apyvartos kreivė palyginti su 2015 metais kilo pakankamai stipriai, pagrindinė šio augimo priežastis yra praėjusiais metais sėkmingai rinkoje vietą atradę gyvenamųjų namų „LighHouse“ antrojo etapo ir „Pušų terasų“ projektai“, – rezultatus komentavo UAB „MG Valda“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

Bendrovė skelbia, kad esminiais veiklos pajamų šaltiniais 2016 metais išliko naujų butų pardavimai, kurie viso sudarė 32,6 mln. Eur (2015 m. 17,7 mln. Eur.), ir komercinio turto nuomos veikla, sudariusi 10,4 mln. Eur (2015 m. 9,9 mln. Eur). Kaip ir ankstesniais metais, beveik visas 2016 metų pajamas (98 proc.) bendrovių grupei generavo privataus sektoriaus klientai, pajamos iš viešojo sektoriaus sudarė apie 2 proc.

 

„MG Valda“ per 2016 metus pardavė 354 butus ir buvo viena iš lyderių sostinėje, užėmusi apie dešimtadalį visos naujų butų pardavimų rinkos. Bendrovė praėjusiais metais viso gyventojams pasiūlė beveik 500 naujų būstų.

„Šiais metais planuojame investuoti apie 45 mln. eurų, didesnė dalis šių investicijų – apie 25 mln. eurų – teks gyvenamųjų projektų vystymui. Matome, kad gyvenamojo NT rinka sostinėje turi potencialo tvariai augti tiek dėl gyventojų skaičiaus dinamikos, žemų palūkanų normų aplinkos, tiek dėl augančių gyventojų pajamų ir būsto įperkamumo rodiklių. Gyvenamojo turto vystymo veikloje prioritetu šiais metais bus „LighHouse“ trečiojo etapo ir „Ąžuolų terasų“ pardavimai, vieno didžiausių konversijos projektų Vilniaus senamiestyje „Paupys“ pirmojo etapo statybų pradžia, toliau tęsime „Užupio krantinių“ pardavimą“, – teigė bendrovės vadovė S.Survilaitė-Mekionienė.

„MG Valda“ praėjusiais metais sostinėje taip pat pradėjo biurų komplekso „Park Town“ statybas. 2017 metų viduryje planuojama baigti pirmojo 7 200 kv.m. ploto pastato statybas, antrasis 14 800 kv.m. ploto pastatas bus užbaigtas paskutinį 2018 m. ketvirtį.

 

Praėjusių metų pabaigoje pradėti verslo parko „Vilnius Business Park“ (Ukmergės g. 362) vystymo darbai. Pirmoji jame įsikurs „Aprangos“ grupė, čia jau kitų metų pradžioje atidarysianti modernų administracinį ir logistikos centrą,  užimsiantį 3,6 ha plotą.

Bendrovė pagal viešosios ir privačiosios partnerystės sutartį su Policijos departamentu prie VRM šių metų viduryje pradės Vilniaus 1-ojo policijos komisariato P. Vileišio gatvėje ir areštinės Birželio 23-iosios gatvėje statybas.

„MG Valdos“ dukterinė įmonė „Teniso pasaulis“ valdo daugiafunkcį sporto, paslaugų ir sveikatingumo centrą visai šeimai „SEB arena“. Grupei taip pat priklauso dvi viešbučių valdymo bendrovės, operuojančios „Urbihop“ ir „Artagonist“ viešbučius Vilniuje.

 

Bendrovės socialinė atsakomybė

„Socialinės atsakomybės plotmėje mes laikomės atvirumo ir nuoseklumo politikos, praėjusiais metais ir toliau daug dėmesio skyrėme į švietimo pažangą, verslumą ir bendruomeniškumą nukreiptoms iniciatyvoms.  Tikime, kad socialinės atsakomybės projektai yra labai gera platforma tiesiogiai bendrauti su įvairiomis bendruomenėmis ir tuo pačiu joms pademonstruoti, kokiomis vertybėmis mes vadovaujamės savo tiesioginėje veikloje, savo principus atspindėti ir per projektus, kuriuos remiame“, – teigė S.Survilaitė-Mekionienė.

Bendrovė 2016 metais paramą suteikė mokinių verslumą ugdančiai organizacijai „Junior Achievement“, įgyvendintas projektas „Aš už Lietuvą“, organizuoti kaimynystę ir bendruomeniškumą skatinantys renginiai Vilniaus rajonų bendruomenėms ir verslo organizacijoms, įgyvendinta keletas meno projektų, orientuotų į miesto puošimą ir visuomenės ugdymą. Iš viso socialiniams projektams praėjusiais metais įmonė skyrė 325 tūkst. Eur.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button