Investicijų bendrovės „Lords LB Asset Management“ valdoma įmonė UAB „Vilniaus miesto projektai“ obligacijų rinkoje dvylikai mėnesių pasiskolino 8 milijonus eurų su 6,5 procentų metinėmis palūkanomis.

Obligacijas įsigijo daugiau nei 40 privačių ir institucinių investuotojų iš visų Baltijos šalių. Bendra investuotojų pasirašyta suma siekė beveik 10,4 mln. eurų ir viršijo siūlomų obligacijų kiekį.

Obligacijų emisijos metu surinktos lėšos bus panaudotos nekilnojamojo turto komplekso „Audėjas“ pertvarkymo projekto refinansavimo ir plėtros pasirengimo etapui. „Numatytai konversijai dar 2021 metais esame pasitvirtinę priešprojektinius pasiūlymus, pagal kuriuos šiuo metu rengiamas techninis projektas. Buvusioje „Audėjo“ teritorijoje iškils biurų ir kolivingo pastatai. Planuojant ilgalaikę nuomą užtikrinsime ne tik komfortišką nuomininkų gyvenimą bet ir patrauklias bendrystės erdves. Orientuojamės į jaunų specialistų ir jaunų šeimų segmentą, nes būtent jie nori gyventi patogioje ir modernioje vietoje arti miesto centro, kartu pernelyg nenutoldami nuo gamtos, – projekto planais dalinosi A. Pocienė.

„Mes norime pasiūlyti rinkai produktą šalia miesto centro, patogioje ir populiarioje vietoje, tačiau su laisvesne aplinka. Jaučiame didelį susidomėjimą iš potencialių klientų, kurie šią vietą įvardina kaip perspektyvią ir patrauklią mieste tiek gyventi, tiek vystyti verslą. Aplink besikeičianti teritorija ir puiki infrastruktūra leidžia tikėti, kad būsimi pastatai bus patrauklūs visiems be išimties“, – kalbėjo A. Pocienė.

Obligacijų emisiją organizavo „Redgate Capital“, teisės patarėjas siūlymui – advokatų kontora „Ellex Valiūnas ir partneriai“, vertybinių popierių emisijos agentas – „Šiaulių bankas“. „Audifina“ buvo paskirta obligacijų savininkų patikėtine.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

15 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist