Nekilnojamas turtas

„Lords LB Baltic Green Fund“ įsigijo viešbutį Vilniuje

Uždarojo tipo nekilnojamojo turto investicinis fondas „Lords LB Baltic Green Fund (V)“ įsigijo tinklinį, 4+ žvaigždutėmis vertinamą viešbutį „Holiday Inn“, Šeimyniškių g. 1 Vilniuje. Fondas įsigijo 100 proc. „Valmeda“ bendrovės, valdančios viešbutį, akcijų. Sandoriui tarpininkavo teisininkų kontora „Sorainen“. Šalių susitarimu, sandorio finansinė informacija neskelbiama.

„Džiaugiamės, nes įsigytas objektas yra išskirtinėje miesto vietoje. Viešbučiai, išsidėstę centrinėje sostinės dalyje, lengvai pasiekiami, todėl gali aptarnauti ne tik verslo, bet ir turizmo klientus“, – sakė „Lords LB Baltic Green Fund (V)“ fondo valdytojas Marius Junda.

„Holiday Inn“ įsikūręs prestižinėje sostinės vietoje – šalia pagrindinio verslo rajono ir pėsčiomis pasiekiamo Vilniaus Senamiesčio. Septynių aukštų viešbutis turi 134 kambarius, konferencijų centrą, restoraną, barą, sporto klubą ir požeminį bei lauko parkingą 27-iems automobiliams. „Lords LB Baltic Green Fund (V)“ kaip dalį portfelio valdo ir šalia esantį IBC verslo centrą.

 

„Nepaisydami to, kad šiuo metu viešbučiai susiduria su sunkumais, keisti pastato paskirties neketiname. Viešbutis – puiki investicija, papildanti bendrą fondo portfelį, ir su džiaugsmu tęsime viešbučio veiklą“, – apie ateities planus kalbėjo M. Junda.

„Lords LB Asset Management“ vysto dar trijų viešbučių projektus Lietuvoje ir užsienyje: veikiantį „Comfort“ viešbutį Vilniuje bei statomus „Clarion“ ir „Holiday Inn“ tinklo viešbučius Vilniuje ir Rygoje.

Iš viso „Lords LB Asset Management“ valdo šiuos kolektyvinio investavimo subjektus: 12 nekilnojamojo turto fondų, 1 privataus kapitalo fondą, 1 energetikos ir infrastruktūros fondą bei 2 investicines bendroves. Bendra kolektyvinio investavimo subjektų valdomo turto vertė 2020 m. gruodžio 31 d. siekė 660,1 mln. eurų. „Lords LB Asset Management“ veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko, audituojama KPMG. Bendrovės fondų depozitoriumai yra SEB ir „Swedbank“ bankai.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button