Nekilnojamas turtas

Lietuvos pašto logistikos centro įranga kainuos 11,2 mln. eurų

Valstybės valdomas Lietuvos paštas Vilniuje statomo logistikos centro įrangai išleis daugiau nei 11 mln. eurų. 

Centrinėje viešųjų pirkimų sistemoje paštas paskelbė pasirašęs keturias 11,248 mln. eurų vertės sutartis su tiekėjais: dvi jų – su Nyderlandų kapitalo Lietuvos bendrove „Equinox Europe“ (7,819 mln. eurų vertės), po vieną – su Vokietijos „Compador Technologies“ (2,553 mln. eurų) ir Suomijos „Mailroom Solutions“ (876 tūkst. eurų).

Lietuvos paštas teigia, kad pagal šias sutartis bus įsigyta visa pagrindinė įranga, reikalinga naujam logistikos centrui.

 

„Taip, tai jau visa reikalinga įranga. Papildomų pirkimų dar bus, bet tai bus maži papildomos įrangos pirkimai: konteineriai, skeneriai, maišai ir taip toliau“, – BNS komentavo Lietuvos pašto atstovė Vaida Budrienė.

„Equinox Europe“ už 4,045 mln. eurų Lietuvos paštui tieks automatinį stambių (iki 30 kilogramų svorio) siuntų, o už 3,773 mln. eurų – smulkių siuntų skirstymo įrenginius.

„Compador Technologies“ parūpins automatinę, o „Mailroom Solutions“ – rankinę laiškų skirstymo įrangą.

 

Dėl didžiausio pirkimo – automatinio stambių siuntų skirstymo įrenginio – su paštu bylinėjosi konkurso nelaimėjusi Lenkijos kapitalo įmonė „Dimark“. Vilniaus apygardos teismas lapkritį pripažino, kad „Equinox Europe“ konkursą laimėjo teisėtai, o gruodį buvo leista vykdyti sutartį.

Naujojo logistikos centro Vilniaus Metalo gatvėje statybos pradėtos pernai rugpjūtį. Jį stato statybų bendrovė „Conresta“. 

Lietuvos paštas tikisi, kad centras pradės veikti kitų metų pradžioje, o bendros investicijos į jį sieks apie 21 mln. eurų. 

Autorius Paulius Viluckas

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
10 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button