Nekilnojamas turtas

„KPMG Baltics“ persikėlė į naują biurą

Audito, mokesčių ir verslo konsultacijų bendrovė „KPMG Baltics“ baigė įsikūrimo darbus ir atvėrė naujos savo būstinės Vilniuje duris. Virš šimto bendrovės darbuotojų klientus bei partnerius nuo šiol pasitiks antrajame „Park Town“ verslo centro pastate „East Hill“.

Kaip teigia Rokas Kasperavičius, „KPMG Baltics“ direktorius, sprendimą persikelti į naujas patalpas nulėmė nuolatinė plėtra ir kartu su darbų apimtimi auganti komanda.

„Sprendimą keltis į naują biurą priėmėme ieškodami erdvės, kurioje galėtume ir toliau sėkmingai auginti komandą. Tai – neatsiejama bendrovės plėtros dalis, o patogių ir aukščiausius standartus atitinkančių darbo vietų sukūrimas yra mūsų prioritetas“, – teigia R. Kasperavičius.

 

Jo teigimu, pasirenkant naujos „KPMG Baltics“ būstinės vietą daug lėmė ir pastate pritaikomos aplinkosauginės naujovės. Dėl jų „Park Town“ įvertintas tvaraus naudojimo ir aukštų standartų BREEAM „New Construction Excellent“ sertifikatu.

„Savo veikloje nuolat akcentuojame socialinį atsakingumą, kurį grindžiame realiais darbais. Šiame verslo centre pritaikomi aplinkosaugos, tvarumo sprendimai ir noras mažinti savo veiklos paliekamą CO2 pėdsaką taip pat buvo vieni pagrindinių aspektų, nulėmusių mūsų sprendimą įsikurti būtent čia“, – pasakoja „KPMG Baltics“ direktorius ir priduria, kad įsikūrimo planų nestabdė prasidėjusi COVID-19 pandemija.

„KPMG Baltics“ padaliniuose Vilniuje bei Klaipėdoje dirba apie 180 darbuotojų, didžioji jų dalis koncentruojasi sostinėje.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button