Nekilnojamas turtas

Jeruzalėje užbaigtas daugiabučių projektas „Domino namai“

Daugiabučių namų projektas Jeruzalėje „Domino namai“ pradėtas vystyti 2015 m. balandžio mėnesį, o lygiai  po dviejų metų valstybinė komisija pripažino jį tinkamu naudoti, taip skelbiant, kad daugiabučių kompleksas baigtas statyti.

Bendros investicijos į projektą „Domino namai” siekė 6,3 mln. eurų. Trijų korpusų pastatas (trijų ir šešių aukštų) iškilo ramioje individualių namų kaimynystėje Jeruzalėje, Mokyklos gatvėje. Gyventojai galėjo rinktis 1-4 kambarių butus su erdviais balkonais ar terasomis. Viso daugiabutyje suprojektuota 113 butų, iš kurių šiuo metu liko vos 9 butai.

„Projekte didžiąją visų butų dalį sudarė kompaktiški 1-2 kambarių butai. Projektavome universalius butus, kadangi kaimynystė idealiai tinka šeimoms, aktyvaus poilsio mėgėjams ir studentams. Visi patogiam gyvenimui reikalingiausi objektai: prekybos centrai, mokykla, darželis ir šalia įsikūrusios aukštojo mokslo įstaigos pasiekiamos vos per keletą minučių. Gyventojų patogumui cokoliniame namo aukšte taip pat įrengti sandėliukai ir automobilių stovėjimo aikštelė, iš kurios į namus gyventojai gali patekti liftu ar laiptais,” – privalumus vardija EIKA plėtros direktorius Martynas Žibūda.

Vienas didžiausių projekto „Domino namai” privalumų – itin ekonomiškas ir efektyvus šildymas. Šiuose B energinės klasės namuose vidutinė šildymo kaina neviršija 0,29 euro centų kvadratiniam metrui. Komplekse įrengta autonominė dujinė katilinė, kuri gyventojams suteikia nepriklausomybę nuo šilumos tiekėjų, jie patys pagal savo poreikius gali pradėti ir baigti šildymo sezoną. Įrengta nuotolinė šilumos ir karšto vandens suvartojimo apskaita ne tik patogi, bet ir taupanti laiką.

Šiuo metu nekilnojamojo turto bendrovė EIKA taip pat vysto projektus Bajoruose, Pilaitėje, Žalgirio ir Tuskulėnų gatvėse.


Reklama: Klinkerio plytos

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button