Nekilnojamas turtas

JAV atsiskaitymo terminalų milžinė informacinių technologijų specialistus įkurdins „Eika“ verslo centre

JAV kapitalo įmonė „Harbortouch“, vystanti inovatyvius atsiskaitymo sprendimus prekybos centruose, Vilniuje įkurs pirmąjį savo produktų kūrimo ir vystymo padalinį ne namų rinkoje. JAV atsiskaitymo terminalų milžinė 60 pirmųjų informacinių technologijų specialistų įkurdins Verslo trikampyje esančiame „Eika“ verslo centre.

Rinkdamasi lokaciją investicijoms kompanija svarstė ir kitas Vidurio ir Rytų Europos šalis, tokias kaip: Čekiją, Lenkiją, Estiją, Latviją, Vengriją, Rumuniją ir kitas. „Susiaurinę galimų šalių verslo plėtrai sąrašą, pasilikome ties Čekija ir Lietuva – pastarąją pasirinkome dėl čia esančių talentingų informacinių technologijų specialistų ir patogios infrastruktūros. Valdybos nariams ir investuotojams patiko Lietuvos kultūra ir draugiški žmonės. Taip pat Lietuva turi vieną patraukliausių ekosistemų „startuoliams” – privalumus vardina bendrovės „Harbortouch” generalinis direktorius Tadas Vizgirda.

Balandžio mėnesį pasirašiusi penkerių metų nuomos sutartį, jau vasaros pradžioje kompanija „Harbortouch” įsikels į 380 kvadratinių metrų ploto biuro patalpas šeštame „Eika“ verslo centro A pastato aukšte. Nors įsikūrimas dar tik startuoja, įmonė jau planuoja ir tolimesnę plėtrą verslo centre. “Pagrindiniai kriterijai lėmę šio verslo centro pasirinkimą: patogus susisiekimas, unikalus kraštovaizdis su vaizdu į Neries upę, greta įsikūrę restoranai ir prekybos centrai bei geros automobilių parkavimo sąlygos” – teigia Tadas Vizgirda.

 

„Eika” verslo centre periodiškai investuojama į sistemų modernizavimą, siekiant pagerinti teikiamų paslaugų kokybę. Įdiegta automobilių stovėjimo sistema leido efektyviau paskirstyti stovėjimo vietas ir pasiūlyti jų daugiau nuomininkams. Centre įrengtos 563 vietos daugiaaukštėse automobilių stovėjimo aikštelėse. „27,5 kvadratiniams metrams biuro ploto tenka viena parkavimo vieta. Tai vienas geriausių rodiklių rinkoje.“ – pasakoja Giedrius Brūzgė, turto valdymo departamento direktorius.

„Eika” verslo centras didelį dėmesį skiria ir bendruomenės būrimui. Kiekvieną mėnesį verslo centro darbuotojams organizuojami protų mūšiai, verslo pusryčiai su kviestiniu svečiu, o rugsėjo mėnesį ant automobilių parkavimo aikštelės stogo vyksta kasmetinė šventė, skirta paminėti naujo darbymečio sezono pradžią. „Nuo pat verslo centro įkūrimo pradžios siekėme, jog jis taptų neeiline vieta, sukurta ne tik darbui, bet ir bendravimui” – pasakoja Giedrius Brūzgė.

Šiuo metu didžioji dalis „Eika” verslo centro biurų yra išnuomoti, laisvas plotas sudaro mažiau nei penkis procentus nuomojamo ploto. Nuo liepos 1 dienos savo nuomojamą plotą dvigubai padidins ir žaidimų kūrimo ir leidybos studija „Nordcurrent Group“, kuri papildomai persikels į erdvesnes 550 kvadratinių metrų biuro patalpas penktame A pastato aukšte.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button