2019 metų vasarą verslo centre „Green Hall 3“ Vilniuje įsikurs pasaulinės elektroninės komercijos įmonės komanda. Bendrovė pasirašė sutartį dėl viso 4 aukštų 2844 kvadratinių metų pastato nuomos. „Green Hall 3“ vysto SBA įmonių grupės nekilnojamojo turto inovacijų bendrovė „Urban Inventors“, kuri į verslo centrą investuos apie 9 mln. eurų. Iš viso į „Green Hall“ verslo slėnį Vilniaus Žvėryno rajone bus investuota virš 42 mln. eurų.

„Vystant viso „Green Hall“ slėnio strategiją nepabijojome keisti nusistovėjusios rinkos praktikos – statyti pastatą dar neturėdami nuomos sutarčių. Verslo prasme tokia strategija yra gan rizikinga ir brangi, tačiau mes laikomės savo strategijos vystyti unikalius architektūriškai ir technologiškai pažangius pastatus, skirdami ypač daug dėmesio jų integracijai į supančią aplinką. Sutarties pasirašymas su pasauline bendrove ir visi „Green Hall“ slėnio rezidentai rodo, kad mūsų pasirinktas kelias pasitvirtino – mus renkasi socialiai atsakingos ir į inovacijas orientuotos bendrovės“, – komentuoja „Urban Inventors“ generalinis direktorius Lionginas Šepetys.

Green Hall 3

„Green Hall 3“ suprojektuotas taip, kad kiekviena darbo vieta būtų apšviesta kokybiškos natūralios šviesos, kas teigiamai veikia darbuotojų savijautą ir efektyvumą. Fasado pasvirimas yra ne tik architektūrinis sprendimas, jis užtikrina dalinę saulės kaitros kontrolę ir energetinį efektyvumą – taip pastatas naudos mažiau energijos vėsinimui. Kaip ir „Green Hall 2“, taip ir naujajame pastate bus naudojamas geoterminis šildymas, kuris pripažintas ekologiškiausiu šildymo būdu. Po pastatu bus įrengta automobilių parkavimo aikštelė. „Green Hall 3“ architektai yra iš Danijos bendrovės „Arrow architects“ ir Lietuvos biuro „Archinova“. Šie architektai kūrė ir „Green Hall 2“ verslo centrą.

Sandoriui tarpininkavusios tarptautinės nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec“ Tarpininkavimo paslaugų grupės vadovė Jurgita Šilaikytė pabrėžia, kad Lietuvoje veiklą plečiančios tarptautinės technologijų kompanijos skatina plėtotojus vystyti aukščiausios klasės biurus. „Šiuo metu Vilniuje yra daugiau nei 604 tūkst. kv. modernios biuro erdvės, o vidutinis vakansijos rodiklis moderniuose biuruose 2018 m. antrą ketvirtį siekė vos 2,6 proc. – tai yra vienas mažiausių rodiklių Europoje. Prie jo reikšmingai prisideda technologijų įmonės, užimančios jau beveik trečdalį modernios biuro erdvės mieste. Aktyviai konkuruojant dėl talentingiausių darbuotojų, jiems būtina pasiūlyti ir šiuolaikines darbo sąlygas, o „Green Hall 3“ atitinka aukščiausią biurui keliamą kokybės kartelę “, – teigia J. Šilaikytė.

Su „Green Hall 3“ projektu bus baigtas verslo slėnio „Green Hall“ formavimas.

„Buvome vieni pirmųjų, kurie prisikvietėme garsius užsienio architektus kurti Lietuvoje. Šiandien ne tik didžiuojamės, kad su Lietuvos ir užsienio specialistų komandomis sukūrėme pažangius pastatus, kartu džiaugiamės, kad ir kitos bendrovės investuoja į kokybę ir taip kuria naujus modernios Lietuvos miestų veidus. Mūsų veiklos kryptis ir toliau lieka aiški – pasaulinio lygio pastatai, kurie diktuoja šiuolaikinės architektūros madas ir kuria pridėtinę vertę nuomininkams“, – sako „Urban Inventors“ generalinis direktorius L. Šepetys.

10 tūkst. kvadratinių metrų verslo centras „Green Hall 1“ atidarytas 2009 metais, į jį investuota virš 15 mln. eurų. Į beveik 9 tūkst. kv. metrų „Green Hall 2“ investuota 18 mln. eurų, jis pradėjo veikti 2017 m.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate NT bendrovės vienašališką sprendimą nukirsti ąžuolą Ceikinių gatvėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.