Nekilnojamas turtas

Išnuomotas visas „Green Hall 3“ verslo centro plotas

Antros pagal dydį pasaulyje konteinerius gabenančios laivybos kompanijos MSC („Mediterranean Shipping Company“) Vilniaus biuras įsikurs „Green Hall“ verslo slėnyje, kurį plėtoja SBA nekilnojamojo turto bendrovė „Urban Inventors“. Holdingo atstovybei sutarus dėl biuro nuomos šiemet baigtame statyti „Green Hall 3“ verslo centre, beveik 3000 kv. metrų pastatas išnuomotas 100 proc.

„Pandemijos metu bendrovės ilgiau svarsto savo planus dėl biurų, tačiau mūsų strateginis sprendimas investuoti į tvarius verslo centrus, kuriuose įdiegtos pažangiausios aplinkai draugiškos technologijos, duoda rezultatų. Lyderiaujančioms pasaulio kompanijoms svarbūs verslo centruose įgyvendinti sprendimai ir sąlygos darbo efektyvumui gerinti bei pagarba aplinkai. Įsikūrus MSC biurui, naujasis „Green Hall 3“ visiškai užsipildė nuomininkais“, – sako SBA bendrovės „Urban Inventors“ vadovas Giedrius Cvilikas.

Į naująjį 170 kv. metrų biurą MSC darbuotojai turėtų įsikelti iki žiemos. Laivybos kompanijos atstovybė „Green Hall 3“ įsikurs greta pasaulinės rizikos vertinimo kompanijos „Moody‘s“, Šveicarijos farmacijos kompanijos „Novartis“ bei biurų viešbučio „Monday Office“.

 

Investicijos į verslo centrą „Green Hall 3“ siekia 9 mln. eurų, iš jų 0,5 mln. skirta aplinkos sutvarkymui ir žaliosioms zonoms įrengti. Iš viso į Neries vingyje įsikomponavusį verslo slėnį „Green Hall“, susidedantį iš 3 pastatų, SBA investavo apie 42 mln. eurų. Čia įsikūrusiose įmonėse šiuo metu dirba apie 1 100 žmonių.

Anot G. Cviliko, šiuo metu iš visų trijų „Green Hall“ verslo slėnio biurų pastatų du visiškai išnuomoti. Nuomininkai beveik užpildė ir aukščiausią slėnio pastatą, kurio plotas buvo atsilaisvinęs, kai Lietuvą paliko „Barclays“ globalių operacijų padalinys. Iš beveik 10 000 kv. m. šio verslo centro ploto jau išnuomota daugiau nei 90 proc., o likusia dalimi aktyviai domisi potencialūs nuomininkai.

SBA grupė yra viena didžiausių šalyje, veikianti NT, tekstilės ir baldų gamybos sektoriuose. Grupės įmonėse dirba arti 5000 žmonių. SBA priklauso NT inovacijų bendrovė „Urban Inventors“, plėtojanti verslo slėnį „Green Hall“ Vilniuje ir BLC verslo centrą Kaune, taip pat investicijų valdymo bendrovė „Capitalica“, kuri Kaune valdo verslo centrą „Kauno Dokas“, Vilniuje – „135“ ir plėtos modernių biurų kompleksą Rygos centre. SBA baldų gamybos sektoriui priklauso „SBA baldų kompanija“, valdanti „Klaipėdos baldus“, „Šilutės baldus“, „Germaniką“, „Visagino liniją“, „Mebelain“, taip pat „Kauno baldai“. SBA tekstilės sektorių sudaro „Utenos trikotažas“ kartu bendrovėmis su „Šatrija“ ir „Mrija“.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button