Nekilnojamas turtas

Į verslo centro „3 Burės“ atnaujinimą investuos 2 mln. eurų

Lvovo gatvėje įsikūręs verslo centras „3 Burės“, priklausantis Švedijos investicinei bendrovei „Eastnine“, netrukus pradės atsinaujinimo procesą. Švedų įmonė, neseniai paskelbusi apie trijų verslo centrų „S7“ Saltoniškių gatvėje įsigijimą, ne vėliau kaip per dvejus ateinančius metus į „3 Burių“ atnaujinimo darbus investuos apie 2 mln. eurų. 

Kaip teigė verslo centro direktorė Rūta Narutavičė, galimybė didesnės apimties atnaujinimo darbams atsiras balandžio pabaigoje, kai atlaisvės kol kas dar bendrovės „Telia“, persikelsiančios į vieną iš trijų minėtų verslo centrų, nuomojamos patalpos. 

„Iš viso bus atnaujinta beveik trečdalis dviejų „Burių“ dangoraižių patalpų, esančių skirtinguose pastatų aukštuose. Tai didžiausias atnaujinimo projektas nuo pat verslo centro atidarymo“, – bendrovės pranešime cituojama R. Narutavičė.  

 

Kaip teigiama, atnaujinimo darbai bus derinami ir su potencialių nuomininkų pageidavimais – didžiuliai plotai apatiniuose aukštuose gali būti pritaikyti aptarnavimo centrų poreikiams, o patalpos viršutiniuose aukštuose – prestižiniams biurams. 

R. Narutavičė sakė, kad nors tokios apimties atnaujinimo darbai vyks pirmą kartą, verslo centras atnaujinamas nuolat.

„Prieš atsikraustant nuomininkams, patalpos jiems atnaujinamos iš esmės: įrengiamas moderniausias apšvietimas, diegiamos pažangiausios technologinės ir gaisrinės sistemos, naudojant dar aukštesnio lygio medžiagas, atnaujinamos sienos, lubos, keičiamos grindys, įgyvendinami individualūs būsimų nuomininkų pageidavimai. Galima drąsiai sakyti, kad po tokių darbų daugmaž 90 procentų patalpų būna visiškai naujos“, – teigė R. Narutavičė. 

 

Pasak R. Narutavičės, būsimiems atnaujinimams skirta 2 mln. eurų suma padės užtikrinti, kad žaliųjų standartų verslo centre ir toliau būtų laikomasi idealiai.

„LEED sertifikatai įgyjami ne visam laikui – kas dvejus metus vyksta griežtas augančių reikalavimų įvertinimas, tad verslo centras nuolat tobulėja, žengdamas koja kojon su naujausiomis pasaulio A klasės biurų tendencijomis“, – pažymėjo R. Narutavičė.  

Pagal pranešimą, atnaujinimo darbai verslo centre „3 Burės“ pradedami jau balandį. Planuojama, kad jie tęsis tol, kol visas atlaisvėjęs plotas bus išnuomotas, tačiau ne ilgiau nei dvejus metus. Esamų nuomininkų darbo sąlygos atsinaujinimo laikotarpiu dėl to nepakis.

 

Ieva Vidūnaitė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button