Nekilnojamas turtas

Gyvenimas pilyje, ne tik vakarų europiečio realybė

Geriausia – ten kur mūsų nėra, neretai nuskambanti frazė tarp mūsų tautiečių. Pasižvalgius po vakarų Europos NT rinkas, galima sutikti iš pirmo žvilgsnio mums, lietuvaičiams, neįprasto nekilnojamojo turto objektų. Girdime istorijas apie parduotas viduramžių pilis Prancūzijoje, arba senoviškus dvarus Anglijoje. Tačiau retai kada įvertiname tai, ką turime savo krašte, o pasigirti išties yra kuo. Tų pačių vakariečių ypatingai giriamas Lietuvos kraštovaizdis sukuria galimybę gyventi nuostabiose vietose ir kas galėtų paneigti, kad tai nusileidžia jau minėtiems NT pasiūlymams svetur?

Vienas iš tokių projektų yra neseniai atgaivintas nuosavų namų kvartalas Trakuose. Tik kelios minutės nuo namų, ir galime būti prie žymiausios Lietuvos pilies vartų. Ne paslaptis, kad Trakų pilis įsikūrus nuostabiame kraštovaizdyje, kur susipina net keli ežerai ir žaliuoja šimtamečiai medžiai.

 

Vis didesnė dalis lietuvių renkasi gyvenimą individualiuose namuose vietoj butų arba turi kelis skirtingus nekilnojamojo turto objektus, butas centrinėje miesto dalyje ir namas ar sodyba ant ežero kranto. Gerai išvystyta infrastruktūra – viena svarbiausių detalių renkantis nekilnojamąjį turtą. 2005m. – 2008m. prieš paskutinę nekilnojamojo turto krizę Lietuvoje galima buvo dažnai sutikti nekilnojamojo turto pirkėjų, norinčių pabėgti į vienkiemius su dideliais žemės sklypais ir nutolusiais kaimynų namais tačiau šiai dienai žmonėms reikia civilizacijos, daugelis atsikando didelių atstumų, viešojo transporto nebuvimo ir elementarios kaimynystės neturėjimo. Kokybiško gyvenimo šalininkai renkasi bendruomeniškus kvartalus, išasfaltuotu privažiavimu, privatumą garantuojančią aptvertą gyvenamąją zoną ir panašių interesų kaimynystę.

“Bernardinų Rezidencija” – gyvenvietė Trakų gamtos apsuptyje ir ramioje bei jaukioje kaimynystėje. Puiki infrastruktūra leidžia nenutolti nuo sostinės, 20min kelio ir mes jau esame Vilniuje, o tai dažnam vakarų Europos didmiesčio gyventojui skamba kaip neįmanomas dalykas. Šis projektas – puikus įrodymas kaip nesunkiai Lietuvoje galima suderinti istorinės vietos, gamtos ir infrastruktūros privalumus. Dalis poilsio pastatų yra įsikūrę ant ežero kranto, kiti – nutolę ne daugiau kaip 120 metrų nuo ežero. Visa gyvenvietės teritorija aptverta tvora, du įvažiavimai su automatiniais vartais, o įėjimo varteliai su įtaisyta telefonspyne. Teritorijos aplinka apželdinta veja, medžiais bei krūmais, išasfaltuotos ir apšviestos vidinės gatvės, pakloti šaligatviai, įrengtas bendras lieptas prie Nerespinkos ežero, krepšinio ir vaikų žaidimo aikštelės. Trakų miesto centras pasiekiamas tiltu per ežerą. Poilsio paskirties namų plotas nuo 117kv.m. iki 305kv.m., o kainos svyruoja nuo 159000eur. iki 290000eur. Dalis namų turi atskirus pirties namelius, kurie driekiasi šalia ežero.

 

Visi norintys susipažinti su šiuo kvartalu kovo 30d. 14.00-17.00val. galės ne tik apžiūrėti parduodamą turtą, bet ir pasimėgauti puikia atmosfera, muzika, žaidimais, grilio patiekalais ir pasiplaukiojimu jachta.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button