Nekilnojamas turtas

„Girteka“ įsikūrė naujame biure Karoliniškėse

Didžioji dalis „Girtekos“ administracijos padalinių darbuotojų persikėlė į naują biurą Vilniuje, pavadintą „Girteka Park“.

14 tūkst. kv. m plotą užimantis šešių aukštų pastatas išties įspūdingas. Čia įrengtos ne tik patogios ir skirtingose erdvėse išdėstytos darbo vietos, bet netrukus duris atvers ir sporto salė, atskirtos poilsio, tylos, meno zonos, biblioteka, jau veikia restoranas „Dialogas“, net 5 lauko terasos, kuriose taip pat galima dirbti. Čia pat gali vykti renginiai, konferencijos, susitikimai, realizuojamos pačios įvairiausios iniciatyvos.

Skandinaviška aplinka ir gyvų augalų oazės

Užėjus į naująjį biurą pasitinka skandinaviška stilistika. Pagrindiniu interjero akcentu čia taps gyvų augalų erdvės, primenančios pasivaikščiojimą žaliame ir gyvybingame parke miesto erdvėse. Būtent dėl išskirtinio, gamtos oazę primenančio interjero, biuras pavadintas „Girteka Park“.

 

A+ energinės klasės pastatą, ant kurio pastato stogo sumontuotos saulės baterijos, kurios pagamina apie 10 proc. viso verslo centro metinio elektros energijos poreikio, suprojektavo bendrovės „Unitectus“ architektai Tauras Paulauskas ir Tomas Tankelevičius, interjeru pasirūpino architektų komanda „DO architects“, galintys pasigirti interjero projektais pastaraisiais metais duris atvėrusių „Vinted“, SEB, „Delfi“ ir kitų žinomų bendrovių biuruose.

Prie šio pastato interjero prisidėjo penki menininkai, nugalėję patalpų šeimininko įmonės „Galio Group“ skelbtame konkurse „Laisvė kurti“. Net penkiuose pastato aukštuose jie išpiešė sienas autoriniais piešiniais, sukurtais specialiai šiam biurų pastatui.

Požeminėje ir antžeminėje automobilių stovėjimo aikštelėse bei pastato prieigose įrengta daugiau nei 540 vietų automobiliams. Dalis jų pritaikytos automobilius įkrauti elektra. Čia pat įrengtos dviračių ir paspirtukų saugyklos, dušinės, persirengimo kambariai. Verslo centras pritaikytas ir žmonėms su negalia.

 

Bendradarbystė ir noras sukurti geriausias įmanomas sąlygas savo darbuotojams

„Rinkdamiesi naująją centrinės būstinės erdvę, didžiausią dėmesį skyrėme kolegų komforto užtikrinimui – patogiai biuro lokacijai, pastato funkcionalumui. Taip pat norėjome, jog daugiausiai administracijos darbuotojų subursiantis centrinis biuras būtų pritaikytas tarpusavio bendradarbiavimui, kas mūsų organizacijai artima kultūriškai,“ – patikina Mindaugas Aleška, „Girtekos“ administracijos vadovas.

„Girtekos“ atstovas sako, kad dar prieš planuojant įsikelti į naują biurą, buvo vieningai prieita nuomonės, kad įmonei nereikia tiesiog naujo ofiso: „Atidžiai stebėjome tendencijas, nagrinėjome ir domėjomės geriausiais darbuotojams pripažintais biurais visame pasaulyje. Norėjome, kad ir mūsų darbuotojai turėtų pagal šiuolaikiškus standartus kurtas geriausias įmanomas darbo sąlygas, kurias šiandien galime jiems suteikti. Siekėme ne tik patogios darbo vietos kiekvienam jų, bet ir įvairiapusiškai naudingos visą dieną juos supančios aplinkos“.

M. Aleška džiaugiasi, kad šiandien jų biuras tokiu ir tapo – naujosios realybės suformuotus poreikius atitinkančia darbo aplinka: „Biuro didelis privalumas yra erdvės, dedikuotos išskirtinai tarpkomandiniam darbui, kurį žadame dar labiau skatinti tarp skirtingose srityse dirbančių mūsų kolegų, susiburiančių ties bendrais projektais“.

 

Meno kūriniai, kurie papuošė biurą, pasak „Girtekos” atstovo, taip pat nėra tik dėl grožio: „Moksliškai įrodyta, kad meniška erdvė teigiamai veikia darbuotojų emocinę būseną, sukuria išskirtinę aurą, padeda tiek atsipalaiduoti ar nurimti, tiek suteikia įkvėpimą kurti, pozityvumą ir erdvę idėjoms, kurias sunku sugeneruoti dirbant tarp šaltų baltų sienų ar biuruose, įrengtuose be jokios šilumos ar pagaliau supratimo, kokia darbo aplinka labiausiai tinkama darbuotojui, norint atsiskleisti jo stipriausias profesines puses“.

Pranešimas spaudai

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
33 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vietinis

Čia buvo automobiliu stovėjimo aikštelė. Po to ,kai vietoj jos atbumbėjo Girteka, mašinos vietiniai turi statyti balkonose. Svarbiausia valdžiai kišenes pinigelias prikimšti…

Karolis

Nu va, o kažkas labai garsei rėkė, kad išsikels i Lenkiją ir naują ofisą ten atidarinės 😁 Juokdariai.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button