Nekilnojamas turtas

Gedimino prospekte duris atvėrė tarptautinis bendradarbystės erdvių tinklas „Spaces“

Gedimino prospekte duris atvėrė pirmoji Baltijos šalyse kūrybiškos bendradarbystės erdvė „Spaces“. Ji įsikūrė daugiafunkciniame komplekse „Live Square“. 

Per kelis verslo centro aukštus išsidėsčiusios „Spaces“ užima 2 477 kv. m plotą, kuriame paruošta daugiau nei 320 darbo vietų. Tai ir įvairių, nuo 1 iki 9 vietų, dydžių biurai, taip pat 12 dedikuotų nuomojamų bendradarbystės darbo vietų, kurias klientas gali pasirinkti ir jomis naudotis visą sutarties laikotarpį. 

Taip pat pirmame aukšte veikia verslo klubas, kuriame kiekvienas „Spaces“ klientas gali pasirinkti bet kurią tuo metu laisvą darbo vietą. Kiekvieną mėnesį planuojami teminiai renginiai „Spaces“ bendruomenei.

 

Dirbantys „Spaces“ turės galimybę naudotis susitikimų kambariais, pasirinkti darbą atskirose ar bendrose erdvėse, įkvėpti idėjų lauko terasoje, pusryčiauti ar pietauti kavinėje. 

„Tai pirmasis žingsnis Baltijos šalyse, nors „Spaces“ nuo pat įkūrimo pradžios –2006 m. –visame pasaulyje formuoja bendradarbystės tendencijas. Šiuo metu veikia daugiau nei 130 erdvių visame pasaulyje ir dinamiškas Vilnius nuo šiol yra viena jų“, –sako Jekaterina Kosmačeva, „Spaces“ koncepciją ir prekės ženklą valdančio tarptautinio tinklo IWG vadovė Baltijos šalims.

Ypatingą dėmesį „Spaces“ skiria bendruomeniškumui kurti ir dizainui. Vilniuje duris atvėrusių erdvių interjerą kūrė tarptautinė „Spaces“ architektų komanda. Pasak J. Kosmačevos, Vilniaus erdvės dizainas skandinaviškas su funkydetalėmis, daugybe augalų –kad darbuotojams būtų sukurta įkvepianti dirbti ir kurti atmosfera.     

 

Tarp dabartinių „Spaces“ klientų – investavimo, IT paslaugų, mobiliąsias programėles kuriančios įmonės ir kitos. Kaip rodo tarptautinė praktika, „Spaces“ paslaugomis dažnai naudojasi įvairios tarptautinės kompanijos –nuo IT iki farmacijos, įvairių sričių startuoliai, dizaino, viešųjų ryšių, kiti kūrybinių sričių specialistai, laisvai samdomi darbuotojai. 

J. Kosmačevos teigimu, per artimiausius kelerius metus Baltijos šalyse planuojama atidaryti dar 3–5 naujas „Spaces“ erdves. 

Apie „Spaces“

 

„Spaces“ yra kūrybiškos bendradarbystės erdvės su unikalia verslumo dvasia. „Spaces“ komanda tiki, jog darbas susideda iš dviejų elementų –žmonių ir idėjų, todėl šiose bendradarbystės erdvėse skatinama bendruomeniškumo dvasia. „Spaces“ suteikia kur kas daugiau nei darbo vietą – didžiausią vertę turi unikalių jos narių ratas, susidedantis iš inovatyvių, aktyvių ateities formuotojų, mylinčių tai, ką daro.

„Spaces“ erdvės įrengtos su meile geram dizainui, o komanda pasirūpina visomis smulkmenomis, todėl čia dirbantys žmonės gali susitelkti į naujų ir reikšmingų idėjų plėtrą.

Tokia dinamiška aplinka puikiai padeda mąstyti, kurti ir dalintis patirtimi, o kiekvienas naujas narys visuomet priimamas svetingai. „Spaces“ bendradarbystės erdvėse laukiami tiek savarankiškai dirbantys, tiek smulkaus verslo ar didelių korporacijų atstovai. „Spaces“ taip pat organizuoja renginius ir susibūrimus, kurie yra atviri visiems. Juose bendraujama, dalijamasi kontaktais ir efektyviai plečiamas bendraminčių tinklas.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
9 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button