Sostinės savivaldybei pristatyti projektiniai pasiūlymai, kuriuose dalį po „Europos“ kvartalu esančios automobilių stovėjimo aikštelės ketinama pakeisti į sporto paskirties salę. Įėjimas į sporto salę projektuojamas iš parkingo pusės.

„Sostinės savivaldybei priklausančiame parkinge yra techninės paskirties patalpos, kurios dabar yra tuščios, tai tam, keičiama paskirtis, nes nepakeitus paskirties, nebūtų galima galvoti apie kokios salės įrengimą, arba erdvę sportui. Jau dabar ta sale naudojasi Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojai, kurie po darbo ar laisvu metu ten eina pasimankštinti. Pastato valdytojas VVK neprieštarauja tokiam sprendimui keisti patalpų paskirtį. O tai ilgainiui galėtų leisti gal net ir treniruoklių turėti, kad savivaldybės darbuotojai galėtų sveikatintis sportuodami, nes mums svarbi yra darbuotojų fizinė ir psichologinė būsena. Gal net verslas norės ateity prisidėti, parūpinti treniruoklių. Tačiau viskas ateities klausimas. Keičiamas tik patalpų statusas, kurį planuota pakeisti jau kurį laiką“, – rašoma savivaldybės atstovų atsiųstame komentare.

„Paprastojo remonto metu esamoje patalpoje E zonoje (E parkavimo zonos plotas 1952.73 m2, 61 stovėjimo vieta)

planuojama įrengti sporto salę, bei sanitarines – rūbinės patalpas. Visos automobilių saugojimo aikštelės plotas

yra 12445.70 m2, projektuojamos sporto salės su pagalbinėmis patalpomis bendras plotas 259.89 m2. Sporto salės patalpa bus padalinta į keturias pagrindines zonas: holą, treniruoklių erdvę, grupinių užsiėmimų erdvę ir sanitarines/persirengimo patalpas. Suprojektuotos dvi rūbinės vyrams ir moterims, šalia rūbinių numatyti

dušai ir WC. Inžineriniai įrenginiai montuojami pagalbinėse patalpose“, – apie būsimą parkingo konversiją į sporto salę rašoma projektiniuose siūlymuose.

Projektų techniniai parametrai

  • Planuojamo objekto adresas: Konstitucijos pr. 3, Šnipiškės;
  • Projektuojamos sporto salės plotas – 259.89 m2:
  • Naikinamų automobilių parkavimo vietų skaičius – 9 vnt.;
  • Projekto iniciatorius: Vilniaus miesto savivaldybė;
  • Projektinius siūlymus ruošė SĮ „Vilniaus planas“, projekto vadovė – Indrė Grabauskaitė.

Viešieji svarstymai

Visuomenės atstovai iki liepos 15-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projektinių pasiūlymų viešasis svarstymas vyks liepos 15 d., 16.00 val., nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į vaizdo transliaciją čia.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.MadeinVilnius.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

13 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.