Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ šiemet į NT projektus Lietuvoje investuos 114 mln. eurų – apie 13 mln. eurų daugiau nei 2022 metais. Didžioji dalis investicijų – 89 mln. eurų – bus nukreiptos į negyvenamosios paskirties projektus – prekybinius sandėlius (stock-office) bei viešosios ir privačios partnerystės projektus.

„Diversifikuotas veiklų portfelis leidžia užtikrinti stabilų įmonės augimą, nuosekliai plėsti veiklos apimtis. Matome daug galimybių rinkoje, todėl siekdami išlaikyti lyderystę tvirtai žengiame į šiuos metus, o investicijas ir toliau tikslingai didiname. Didžiausia jų dalis yra numatyta jau pradėtiems statyti viešosios ir privačiosios partnerystės projektams, taip pat prekybiniams sandėliams Vilniaus mieste. Nekoreguojame planų ir sostinės aukštos klasės būsto rinkos segmente, kuriame taip pat sieksime išlikti aktyviais dalyviais“, – sako Sigita Survilaitė-Mekionienė, „Darnu Group“ generalinė direktorė.

2022-aisiais investuota daugiau nei planuota

2022 metais „Darnu Group“ vietoje planuotų 80 mln. eurų į NT projektus investavo 101 mln. eurų.

Praėjusiais metais bendrovė užbaigė 6 ir 7 Paupio rajono gyvenamuosius etapus bei ten pat įsikūrusio verslo centro „Paupio Darboteka“ statybas. Toliau investuota į prekybinių sandėlių projektus – užbaigtas pirmasis „Vilniaus verslo parko“ etapas sostinės Ukmergės gatvėje.

Viešosios ir privačiosios partnerystės srityje užbaigtos Panevėžio apskrities vyriausiojo komisariato administracinio pastato kartu su areštine statybos. Taip pat pradėti karinių miestelių Rokantiškėse ir Pajūryje statybų darbai.

 „Darnu Group“ užbaigė ir „SEB arenos“ rekonstrukcijos darbus. Pastaroji po atnaujinimo tapo viena moderniausių teniso arenų Europoje.

2023-iaisiais daugiau dėmesio verslo ir valstybės projektams

„Darnu Group“ į negyvenamosios paskirties projektus 2023 metais planuoja investuoti 89 mln. eurų. Didžioji dalis šių investicijų – 58 mln. eurų – teks karinių miestelių Rokantiškėse ir Pajūryje statyboms. Šiuos projektus įmonė planuoja užbaigti jau kitų metų pradžioje.

Kita reikšminga investicijų dalis – 27 mln. eurų – bus nukreipta į prekybinių sandėlių sritį. Šiemet „Darnu Group“ jau pradėjo vystyti šio tipo patalpų projektą sostinės Gariūnų gatvėje, o dar vieno „Vilniaus verslo parko“ statybas šalia Ukmergės plento planuoja pradėti šių metų antrąjį ketvirtį.

Taip pat šiemet numatyti parengiamieji „Verslo trikampio“ teritorijos konversijos darbai, kuriems planuojama skirti 4 mln. eurų. Per kelerius artimiausius metus šią teritoriją planuojama paversti multifunkcine erdve, kurioje bus integruotos gyvenimo, laisvalaikio ir darbo funkcijos, o taip pat ir įveiklinta Neries krantinė, sukurtos kokybiškos viešosios erdvės.

Gyvenamajam segmentui „Darnu Group“ šiemet planuoja skirti 25 mln. eurų. Didžioji dalis jų bus investuoti į keturis paskutiniuosius Paupio rajono etapus, kurie užbaigs nuo 2017 m. vystomą šį ne vieną apdovanojimą ir tarptautinį pripažinimą pelniusį konversijos projektą Vilniuje. Taip pat planuojama pradėti pirmuosius naujojo kvartalo darbus ant Neries kranto šalia parodų centro „Litexpo“. Didesnę investicijų dalį būsto segmentui įmonė skirs 2024 metais.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

17 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.