„Danske Bank“ darbuotojai nebetelpa: atidaromas dar vienas didžiulis verslo centras (nuotraukos)

Komentarai 8

 1. Ligita says:

  Man tie pastatai panašūs į didelius serverius 🙂

 2. Rokas says:

  nenorite parasyti teksto kur banko darbuotojai automobilius stato? nes stato netoliese esanciu namu kiemuose ir tai baisiai uzknisa zmones kurie cia turi NT

  • Sergejus says:

   Didelė dalis atvažiuoja paspirtukais, dalis ateina pėsčiomis, nes šalia gyvena. Kam tau Vilniuje automobilis, jei į užmiestį nevažinėji? Aš pats į darbą banke, tik ne Danske, o kitur, atvažiuoju dviračiu.

  • Dalius says:

   Šiaip tai stato požeminiame parking’e.

 3. Rita says:

  Vilnieti kas surista su bankais vadinasi bankininkyste.Ir arkliui aisku kad bankai teikia finansines o ne medicinines paslaugas.Man tiktai neaisku kodel Lietuvoje taip pleciasi sios paslaugos aisku ir tarptautiniu mastu,kad beveik kiekviename cia pastatytame verslo centre isikuria bankas.Pries penkis metus to nebuvo.Mane taip pat dziugina kad daugeja darbo vietu,tegul kuriasi.

 4. Rita says:

  Kur tik pasiziuri visi nauji verslo centrai uzpildomi ivairiu banku darbuotojais.Man jau seniai kilo klausimas kaip tiek mazai gyventoju turincioje salyje taip klesti bankininkyste.

  • Vilnietis says:

   Pirmiausiai pasidomek ka tokie bankai cia daro. Jie tikrai nevykdo cia bankines veiklos. Jie cia kuria paslaugu centrus, it centru, delto reikia tik dziaugtis

  • VLN says:

   Neaiškus tavo klausimas :), turbūt pati nelabai žinai, ko nori paklausti


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist