Nekilnojamas turtas

Bus rekonstruojamas Žirmūnų gimnazijos sporto aikštynas

Pristatyti projektiniai siūlymai, kuriuose numatoma rekonstruoti Žirmūnų gimnazijos aikštyną. Planuojama rekonstruoti stadiono aikštę ir įrengti apšvietimą, taip pat numatoma galimybė šalia įrengti mobilias apie 500 vietų žiūrovines tribūnas. Aikštėje planuojama įrengti dirbtinę žolės dangą, o kad nesikauptų vanduo, bus įrengta drenažo sistema, visą sporto aikštyną numatoma aptverti.

Taip pat bus įrengti arba atnaujinti tokie objektai, kaip krepšinio ir gimnastikos aikštelė, paplūdimio tinklinio aikštelė. Teritorijoje papildomai bus įrengtos 83 parkavimo vietos ir suremontuotas privažiavimo kelias.

Greta sporto aikštyno planuojama įrengti pėsčiųjų ir dviračių takus juos apšviečiant. Teritorija bus papildomai apželdinta.

 

Futbolo aikštelė šaltuoju metų laiku bus uždengiama

„Tentinis kupolas dviejų dienų bėgyje bus montuojamas virš futbolo aikštės šaltuoju metų laiku (laikotarpiu nuo spalio iki balandžio mėn.). Šiltuoju metų laiku kupolo elementai demontuojami ir sandėliuojami sporto aikštyno teritorijoje. Kupolo konstrukcija sudaro sąlygas apsaugoti sportines dangas nuo neigiamo aplinkos atmosferinio poveikio, taip sudarant tinkamą ir saugią aplinką moksleivių ir vietos bendruomenės sportavimui“, – rašoma projektiniuose siūlymuose.

Projekto techniniai parametrai

  • Rekonstruojamo objekto adresas – Žirmūnų g. 37;
  • Sklypo plotas – 27 695 m2;
  • Žiūrovų vietų įrengimas – 510 vnt.;
  • Parkavimo vietos – 83 vnt.;
  • Pėsčiųjų takai – 810 m;
  • Dviračių takai – 240 m;
  • Privažiavimo kelias – 345 m;
  • Projekto vystytojas – Vilniaus miesto savivaldybė;
  • Projektinius siūlymus ruošė: SĮ „Vilniaus planas“, projekto vadovas Artūras Smaliukas.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki gegužės 27-osios savo pasiūlymus ir pastabas gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projekto viešas svarstymas numatomas pirmadienį, gegužės 27 d., Žirmūnų gimnazijos patalpose, Žirmūnų g. 37-206. Diskusijų pradžia 17.00 val.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
9 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Kaimynas
Kaimynas
2 metus

Ir aisku apie parkavimo daugiaukste aikstele nieks nepagalvos ir taip uzkimsti keimai bus dar labiau uzkimsti..

Jonė
Jonė
2 metus

Patarimas šalia gyvenantiems gyventojams: jau dabar domėkitės ar numatyti sąmatoje aplinkos sutvarkymo darbai. Turiu omenyje ne žemės užvežimą ir atsieit “žaliųjų vejų įrengimą’, o reikalaukite, kad įrengtų ir aikšteles automobilių statimui, nes įrengus aikštyną padidės automobilių skaičius. O jeigu sąmatoje tokiems darbams nenumatytos lėšos, iš savivaldybės dabar reikalaukite, nes po to bus sunku sulaukti jų malonės. Sakau iš Fabijoniškių rajono patirties: prie Sporto mokyklos įrengtas futbolo aikštynas ir šalia mokyklos buvo atlikta Vandenio vaikų darželio plėtra, pastatytas priestatas, vaikų padidėjo apie 50%), o štai įrengti automobiliams stovėjimo aikšteles ar sutvarkyti šaligatvius ir pamiršo.

Tomas
Tomas
2 metus

“ir suremontuotas privažiavimo kelias”. Nera ten kelio dabar.

Gyte
Gyte
2 metus

Niekaip nesuprantu, kaip cia yra, rinkimai baigesi o projektu ir darbu mieste pilna

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button