Investicijų valdymo įmonė „Demus Asset Management“ valdomas uždarojo tipo fondas „Victory Development Venture“ įsigijo naują projektą – „Ežero takais by Citus“. Iš viso į projektą ketinama investuoti 8 mln. eurų, iš informuotųjų investuotojų „Demus Asset Management“ pritraukė 2 mln. eurų.

„Projekto bendrovės akcijos buvo siūlytos tik jau esamiems investuotojams ir visa reikalinga investicijų suma buvo surinkta per vieną vakarą, uždaro investuotojų bendruomenės renginio metu. Rinkoje tai gana unikalu ir mums leidžia suprasti, kad esame subūrę lojalių investuotojų bendruomenę, tikinčia mūsų ir mūsų partnerių projektais, jų kuriama verte miestams, gyventojams bei jiems patiems“, – sako „Demus Asset Management“ vadovas Alenas Gumuliauskas.

Projektas įsigytas jau su statybų leidimu, kas, anot A. Gumuliausko, paspartins projektą ir sumažins neapibrėžtumą. Statybos darbai prasidės šių metų birželį, praėjus 3 savaitėms nuo investicijų pritraukimo. Jas pabaigti planuojama per 20 mėnesių.

„Visais atvejais, mūsų prioritetas yra kaip įmanoma anksčiau pradėti grąžinti lėšas investuotojams. Kai kuriais atvejais tai įmanoma dėl operatyvaus statybų starto, taip pat pinigus mokame ne tik projekto gale, bet darome ir tarpinius mokėjimus“, – teigia „Demus Asset Management“ vadovas.

Sidaronių g. kylančiame projekte ketinama išvystyti du trijų aukštų pastatus su 78 A++ energetinės klasės butais – iš viso virš 4 700 kv. m gyvenamosios erdvės. Visuose butuose numatomi balkonai arba terasos, rūsyje – sandėliukai ir laisvalaikio paskirties patalpos.

A. Gumuliausko teigimu, šiemet „Demus Asset Management“ investuotojams pasiūlys dar bent 4 fondus.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist