Buvo pasirašytas susitarimas tarp Medicinos banko ir projektą vystančios bendrovės UAB ,,Aguonų projektai“ ir patvirtintas papildomas finansavimas, 5 mln. Eur paskola, skirta naujos ir itin modernios mokyklos statyboms Vilniaus senamiestyje, Aguonų gatvėje. 

„Gautas papildomas banko finansavimas rodo, kad projektas vyksta pagal planą. Papildomas finansavimas užtikrina, kad statybos bus įgyvendintos iki galo ir svarbiausia – laiku. Medicinos bankui šis projektas buvo įdomus nuo pat pirminės jo stadijos, todėl derybos ir susitarimo pasiekimas įvyko itin sklandžiai. Banko suteiktas papildomas finansavimas atitinkamai suteikia pasitikėjimo ir pritraukiant į šį projektą privačius išorės investuotojus.“ – teigia Karolis Ražukas, projektą valdančios bendrovės „Orion Wealth“ projektų vadovas.

„Manome, kad investicija yra reikalinga, nes privačių mokyklų rinka auga itin sparčiai, ir tuo pačiu auga naujų ir modernių mokyklų poreikis visoje Lietuvoje, o ypač sostinėje. „Erudito licėjus“ turi itin stiprią viziją ir komandą, kuri, tikime, sukurs išties unikalų projektą visos Lietuvos mastu.“ – teigia Medicinos banko Komercijos departamento direktorius Julius Ivaška. 

Karolio Ražuko teigimu taip pat šiuo metu pritraukinėjamas papildomas kapitalas iš privačių investuotojų. „Lietuvos investuotojai šį projektą vertina labai pozityviai ir su noru jungiasi prie jo. Vienas iš svarbių projekto aspektų yra tai, jog naujai statoma mokykla pakeis ne tik mokyklos bendruomenės, bet ir bendrą sostinės švietimo bendruomenės gerbūvį. Tvarumo ir gerovės aspektas tampa vis svarbesnis priimant investicinius sprendimus.“ – papildo K. Ražukas.

Naujasis, 7 100 kv. m. siekiantis mokyklos pastatas bus išskirtinis savo modernumu. Erdvės kuriamos pritaikant pažangiausius edukacinius, techninius ir ergonominius sprendimus. Daug dėmesio skiriama bendrų erdvių planavimui galvojant apie bendrą vaikų ir mokytojų gerovę. Pastato architektūrinė vizija patikėta Gintautui Natkevičiui, vienam žymiausių Lietuvos architektų, o rangovu pasirinkti „YIT Lietuva“. 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist