Nekilnojamo turto plėtros ir valdymo įmonė „M.M.M. projektai“ pratęsė bendradarbiavimą su aliuminio-stiklo konstrukcijas gaminančia „KG Constructions“, kuriai toliau patikėta rūpintis biurų kvartalo Vilniaus Saltoniškių gatvėje antrojo pastato fasadais. Iš viso numatyta greta įgyvendinti keturių biurų pastatų statybas.

Antrasis komplekso pastatas derės prie vieningos verslo kvartalo stilistikos, kurioje siekiama atspindėti naujausias architektūros, inžinerijos ir biurų funkcionalumo tendencijas. Architektai siekė, jog greta esantys statiniai nekonkuruodami pabrėžtų vienas kito individualumą.

Šiame projekte yra numatomi kontrastingi sprendiniai kuriant pusiau uždarų kiemelių architektūrą. Kadangi statybų vykdymo grafikas yra ypač įtemptas – antrojo pastato nuomininkai įsikurti planuoja jau 2019 metų sausio mėnesį – buvo priimtas sprendimas vidinio kiemo fasadus gaminti iš kito tipo specialios elementinės fasadų sistemos, užtikrinsiančios greitesnį montavimą, geresnę gamyklinę kokybę ir išskirtinę išvaizdą.

„Daug prisidėjome ir padėjome užsakovui, architektams ir pastato konstruktoriams ruošiant pastato techninį projektą ir sprendžiant pagrindinius fasado techninius klausimus. Dirbdami kartu, idealiai suderinome pastato konstrukcijas ir fasadą bei, nepakeitę architektų idėjų, išsprendėme energetinius klausimus. Tai leido užsakovams sutaupyti kaštų ir laiko, todėl, manau, statybos bus įvykdytos laiku ir išvengsime rizikų”, – apie būsimus projekto darbus pasakojo „KG Constructions“ projektų vadovas Armantas Kutulis.

Planuojama, kad 6 aukštų pastatas atitiks dar aukštesnius energetinius reikalavimus ir bus sertifikuotas aukštesnės klasės „BREEAM New Construction EXCELLENCE“ tvaraus pastato sertifikatu. Antrojo pastato fasadų rangos darbai prasidės 2018 metų kovą, o jų pabaiga planuojama tų pačių metų spalio mėnesį. Lyginant su pirmuoju etapu, bendras fasadų plotas bus didesnis nei ir viršys 8000 kv. metrų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist