Nekilnojamas turtas

Aukščiausiame sostinės daugiabutyje – atvirų durų naktis

Konstitucijos prospekte įsikūrusiame #TOWER dangoraižyje, vyks pirmosios naktį rengiamos atviros durys Lietuvoje. Liepos 29 d. visi susidomėję gyvenimu 100 metrų aukščio dangoraižyje kviečiami jame apsilankyti nuo 20.00 iki 22.00. Renginio metu bus galima apžiūrėti dominančius apartamentus, sužinoti rūpimą informaciją bei pasitikti saulėlydį pačiame dangoraižio viršuje – 29-o aukšto terasoje.

„Dažnai žmonės klausia, ar galėtume aprodyti butus sutemus vakare. Mes išgirdome šį prašymą ir nusprendėme surengti kitokias atvirų durų dienas nei įprastai – naktį“, – sako NT paslaugų bendrovės „Resolution“ vadovė Džiuginta Daujotaitė.

„Kviečiame užsukti visus susidomėjusius gyvenimu miesto centre, dangoraižyje. Galėsite ne tik apžiūrėti norimus apartamentus bei sužinoti įdomios informacijos apie gyvenimą #TOWER, bet ir pasigrožėti Vilniaus panorama sutemus“, – priduria D. Daujotaitė.

 

Visi atvirų durų dalyviai taip pat turės galimybę pasitikti saulėlydį pačiame dangoraižio viršuje – 29-o aukšto terasoje.

Tower

Susidomėjimas išskirtiniu projektu – didelis

#TOWER dangoraižis – aukščiausias gyvenamasis dangoraižis Vilniuje, traukiantis dėmesį savo techniniais sprendimais ir vieta.

Iškilęs pačiame miesto centre, dangoraižis siūlo ne tik gyvenimą įvykių centre, bet ir absoliučią ramybę vos pravėrus namų duris dėl apartamentuose esančios išskirtinės garso izoliacijos. Tylu ir vidiniame kieme. „Turime nemažai klientų, kurie apžiūri kelis projektus, bet favoritais laiko #TOWER. Nepaisant rinkos aplinkybių ir dabartinės situacijos pasaulyje, šio dangoraižio D korpuse jau esame pardavę 63 proc. apartamentų“, – sako D. Daujotaitė.

 

Gyvenimo kokybę šiame pastate užtikrinti padeda ir inžinerinės sistemos bei technologijos. Pavyzdžiui, išmanieji išorinių pastato sienų stiklo paketai sulaiko 70 proc. saulės energijos, taip mažindami perteklinės šilumos susidarymą.

„Atviroms durims liepos 29 d. užsakėme gerą orą, tad susiplanuokite savo laiką ir užsiregistruokite, nes vietų skaičius ribotas, patekti galės ne visi,“ – priduria D. Daujotaitė.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
24 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Leja
Leja
9 mėnesius

Kur registruotis?

Nikita
Nikita
9 mėnesius

Kur registruotis?

Kestis
Kestis
9 mėnesius

Kvepia desperacija 🙂

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button