MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nekilnojamas turtas

Atidarytas antras „Workland“ biurų centras, darbo vietos kaina – nuo 220 eurų

Senamiestyje, šalia Rotušės aikštės, duris atvėrė antrasis „Workland“ biurų centras. Didžiojoje gatvėje, kur kažkada buvo kino teatras, o vėliau – bankas, oficialiai atidarytas pilnai aprūpintas verslo centras su bendrystės erdve. 

Bendros „Workland Group“ ir pastato nuomotojo investicijos į šį projektą siekia beveik 1 mln. eurų, praneša bendrovė. 

Beveik 1300 kv. m ploto verslo centre, kuriame įrengti ofisai, salės, skirtos susitikimams ir bendrystės („coworking“) erdvė, jau išnuomota 2/3 darbo vietų. 

Didžiausias nuomininkas šiuo metu – Vilniuje savo biurą steigianti Amerikos bendrovė „Moody’s“. Be jos, čia įsikurs finansinių analizių ir tyrimo kompanijos, reitingų agentūra, teisininkai, investuotojai, IT kompanijos, taip pat pavieniai asmenys.

Lyginant su pirmuoju „Workland“ verslo centru Vilniuje, naujasis suprojektuotas, atsižvelgiant į platesnės auditorijos poreikius – įrengti ne tik privatūs ofisai, kuriuose nuo 1 iki 12 darbo vietų, bet ir darbo vietos bendrystės erdvėje, teigiama bendrovės pranešime.

„Darbo vietas atviroje erdvėje dažniausiai renkasi daug keliaujantys žmonės, kurių visas verslas telpa jų kompiuteryje ir telefone, taip pat tie, kurie iki šiol dirbo namuose, tačiau pasiilgo bendravimo su bendraminčiais. Biurų patalpų rinkoje vyksta dideli pokyčiai – pilnai aprūpintas darbo erdves renkasi jau ne tik laisvai samdomi specialistai, bet ir didelės bendrovės“, – pranešime sako „Workland“ Lietuvoje valdomų centrų vadovė Lietuvoje Laura Panovienė.

Darbo vietos kaina Didžiojoje gatvėje įsikūrusiame verslo centre mėnesiui siekia nuo 220 eurų. Pigiausiai kainuoja išsinuomoti nededikuotą darbo vietą bendroje erdvėje, brangiau – išskirtiniuose privačiuose ofisuose.

Biurų centro remonto ir įrengimo darbai truko beveik pusmetį, jų metu įdiegti šiuolaikiniai pastato šildymo, vėsinimo ir vėdinimo sprendimai, funkcionalus interjeras sukurtas, atsižvelgiant į šio pastato istoriją. Bendrystės erdvė įrengta unikalioje salėje su aukštomis lubomis, siekiančiomis virš 7 metrų, ir beveik 6 metrų aukščio langais. 

„Turime ambicingą plėtros planą – per ateinančius 12 mėnesių planuojame atidaryti dar bent du biuro centrus Lietuvoje, du – Estijoje ir vieną – Rygoje. Esame patvirtinę 4,5 mln. eurų investicijas Baltijos šalyse – mūsų tikslas 2020 metais turėti 10 verslo centrų“, – sako „Workland Group“ steigėjas ir valdybos pirmininkas Indrekas Haalas.

Šiuo metu „Workland Group“ valdo 5 verslo centrus – po du – Vilniuje ir Taline, vieną – Rygoje.

1
PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
linelis Recent comment authors
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
naujausius seniausius labiausi vertinti
Pranešti apie
linelis
Skaitytojas
linelis

220 eur už darbo stalą? 😀 chebra susimeskite po du ir senamiestyje po 500 eur išsinuomokite savo spotus. O dar nepamirškite, kad nei matys, nei klientai su mašinomis neprivažiuos 😀 lol

Panašūs pranešimai

Švedai perka verslo centrus S7

ELTA

„ibis Vilnius Centre“ – pirmasis Baltijos šalyse BREEAM sertifikuotas viešbutis

Evaldas Činga

Pernai Turto banko organizuotų aukcionų skaičius augo 34 proc.

ELTA

VU aukcione parduoda nekilnojamą turtą ant Skaisčio ežero kranto

Evaldas Činga

2019-ųjų pradžia NT rinkoje pasižymėjo seniai regėtu aktyvumu

Evaldas Činga

Keisis Šv. Jokūbo kvartalo architektūrinio konkurso sąlygos

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika