Verslas

Izraelio finansinių technologijų bendrovė „Simplex” Vilniuje atidaro biurą

Izraelio bendrovė „Simplex“, siūlanti nuo sukčiavimo apsaugotus mokėjimų apdorojimo sprendimus visame pasaulyje, Vilniuje atidaro savo naująjį biurą. Vykdydama plėtros planus, bendrovė siekia per ateinančius trejus metus tris kartus padidinti dabartinę 25-ių Lietuvos specialistų komandą. 

Izraelyje registruota bendrovė „Simplex“ apdoroja mokėjimus kreditinėmis kortelėmis ir garantuoja, kad jeigu būtų atliktas apgaulingas mokėjimas, pardavėjas mokėjimą gautų iš „Simplex“. 

Bendrovės sukurtas pažangiausias apsaugos nuo sukčiavimo sprendimas ir naujausia dirbtinio intelekto technologija blokuoja nesąžiningus naudotojus ir leidžia teisėtiems naudotojams lengvai atlikti mokėjimus. Šiuo metu bendrovės komanda Lietuvoje atsako už atitiktį (angl. compliance), klientų aptarnavimą, klientų rizikos vertinimą ir partnerių integraciją, sąskaitų valdymą ir sukčiavimo atvejų stebėseną. Naujasis biuras Vilniuje ir toliau veiks kaip pagrindinis bendrovės kasdienių operacijų centras.

 

Kartu „Simplex“ įgyvendina ambicingą trejų metų augimo strategiją ir siekia plėsti Lietuvoje šiuo metu atliekamų funkcijų spektrą. Tam bendrovė Lietuvoje planuoja steigti programinės įrangos kūrimo ir produkto vystymo grupę, kuri prisidės prie įmonės pagrindinio produkto tobulinimo, naujų funkcionalumų vystymo bei ieškos naujų augimo galimybių.

Ši vykdoma plėtra rodo rimtus bendrovės, 2017-ais metais pasirinkusios Vilnių tarp tokių lokacijų, kaip Liuksemburgas, Kipras ir JK, ketinimus.  

„Apsilankę Vilniuje ir susitikę su „Investuok Lietuvoje“ atstovais, įsitikinome, kad Lietuva – naujovėms atvira šalis, čia daug profesionalių specialistų, kuriems nėra nieko neįmanomo. Šiandien, praėjus beveik dvejiems metams nuo mūsų padalinio įsteigimo Lietuvoje, galime pasidžiaugti, kad sprendimas buvo tikrai teisingas“, – sako „Simplex“ vadovas Nimrodas Lehavi.

 

Jis puikiai vertina tiek finansinių technologijų sektorių Lietuvoje, tiek Lietuvos specialistų kompetenciją: „Lietuva yra ne tik perspektyvi šalis, tai vienas pasaulinių finansinių technologijų (angl. fintech) centrų. Čia subūrėme puikių specialistų komandą ir dabar galime drąsiai teigti, kad „Simplex“ nebūtų tapusi rinkos lydere, jeigu nebūtų įsteigusi padalinio Lietuvoje“, – sako jis.

Ekonomikos ir inovacijų ministro Virginijaus Sinkevičiaus teigimu, Lietuva įrodė, kad finansų technologijų sektorius valstybei yra ne vienadienė mada, o viena prioritetinių industrijų, turinčių ilgalaikę strategiją. „Simplex“ buvo ne tik viena pirmųjų užsienio „fintech“ bendrovių, pasirinkusi Lietuvą savo padaliniui Europoje, bet ir viena pirmųjų, pasiekusių išsikeltus tikslus ir nusprendusi trigubai išauginti komandą Vilniuje. Tikėtina, kad „Simplex” pavyzdžiu artimiausiu metu turėtų pasekti ir kitos Lietuvoje įsikūrusios šio sektoriaus bendrovės“, – mano ministras.

Bendrovė aktyviai prisideda ir prie Lietuvos finansinių technologijų bendruomenės vystymo – yra aktyvi „FintechHub LT“ asociacijos narė ir šalies universitetų partnerė, kviečianti Lietuvos studentus karjerą pradėti būtent jų bendrovėje.

 

Eleonora Budzinauskienė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button