Pernai Gedimino prospekte atsidaręs bendras „Citadele“ banko ir „Caffeine“ padalinys pristatė naują madą – finansus tvarkyti jaukioje aplinkoje. „Akropolyje“ duris atvėrė antrasis bankas-kavinė, skirtingų kavos skonių ragauti ir finansinį suderinamumą pasitikrinti sukvietęs būrį žvaigždžių: seseris Irūną ir Inetą Puzaraites, krepšininką Mindaugą Kuzminską bei aktorių Marių Repšį su žmona.

Be jų atidaryme taip pat apsilankė Lietuvos parolimpinio komiteto prezidentas, Lietuvai aukso ir sidabro medalius parvežęs parolimpinis čempionas Mindaugas Bilius, futbolininkas Deividas Šemberas, garsus lenktynininkas Tomas Šipkauskas ir neįgaliųjų krepšininio žaidėjas Mantas Panavas.

„Citadele“ valdybos pirmininkė Dace Priede pasakojo, jog abi kompanijas tolesnei plėtrai įkvėpė itin teigiami klientų atsiliepimai: „Mūsų banko ir „Caffeine“ partnerystė yra puikus pavyzdys kaip gali žydėti verslas, prie kurio sėkmės prisideda skirtingų sričių ekspertai. Visuomet stengiamės tobulinti klientų aptarnavimą, tad plėsti bendradarbiavimą su „Caffeine“ atrodė natūralus žingsnis“.

Su tuo, jog nauja aplinka bankui prideda daugiau jaukumo, sutiko ir renginio vedėjas aktorius Audrius Bružas, manantis, kad toks įmonių bendradarbiavimas yra tarsi santuoka: „Galima sakyti, „Citadele“ ir „Caffeine“ paėmė viena kitą už rankos ir dabar jau švenčia popierinių vestuvių metines. Džiugu, kad  iš to popieriaus išlankstytas lėktuvėlis pakilo ir šiandien tęsia skrydį“.

Kalbėdamas apie įmonių santuoką juokavo ir „Caffeine“ vadovas Nidas Kiuberis. Jis teigė, kad  jau kartą patyręs skyrybų kartėlį, žino, kaip pasirinkti teisingus partnerius.

Šventės metu ne kartą buvo minima partnerystės idėja, todėl ir atidarymo svečiams buvo siūloma pasitikrinti, kaip dera ar skiriasi jų ir partnerio finansiniai prioritetai. Su giminėmis, sutuoktiniais ar kolegomis atvykusios garsenybės galėjo dalyvauti finansinio suderinamumo teste.

Aktorius Marius Repšys su žmona Vaida surinko beveik aukščiausią įmanomą įvertinimą ir šmaikštavo, kad nuomonės išsiskyrė nebent dėl išlaidavimo. „Kažkiek paišlaidaujam, bet reikia sau tai leisti. O „Citadele“ mintis įsikurti su kavine yra labai įdomi: ateini į banką, išgeri kavos, jauku. Gal dabar dažniau užsuksim“, – sakė aktorius.

Seserų Inetos ir Irūnos Puzaraičių finansinio suderinamumo testo rezultatas nebuvo toks geras –  sutapo vos pusė atsakymų.

„Galvojau, kad sutaps visi atsakymai, nes mąstom tikrai labai panašiai ir dažniausiai dėl visko sutariame. Įdomu buvo sužinoti, kad požiūriai vis tik skirtingi. O „Citadele“ ir „Caffeine“ susijungimas -labai geras sprendimas klientams – juk niekam nepatinka laukti eilėje, o laukti kavinėje – tikrai maloniau“, – teigė Irūna Puzaraitė.

Kol vieni dalyvavo įvairiuose finansinio suderinamumo ir kavos skonio testuose, kiti gavo progą susipažinti su „Citadele“ prekės ženklo ambasadoriumi Lietuvoje tapusiu krepšininku Mindaugu Kuzminsku. Su svečiais noriai besišnekučiavęs sportininkas vienam laimingajam už teisingą atsakymą į klausimą padovanojo ir krepšinio kamuolį su savo parašu.

„Labai smagu, kad savo prekės ženklo ambasadoriumi „Citadele“ bankas pasirinko mane. Simboliška, kad komandos draugas Kristaps Porzingis yra „Citadele“ veidas Latvijoje. Net juokaujam, kad trūksta tik „Citadele“ esto. Bankas plečiasi ir renkasi įdomius veiklos kelius. Labai džiugu, nes tai rodo, kad jų tikslai patys aukščiausi – kaip ir mūsų tikslai krepšinyje“, – sakė M. Kuzminskas.

Banko-kavinės idėja, prasidėjusi nuo Gedimino prospekte įsikūrusio padalinio, iki šiol Baltijos šalyse neturi analogų. Antrąjį padalinį abi įmonės atidaryti nusprendė įvertinusios itin teigiamus pirmojo rezultatus – skaičiuojama, kad per pirmuosius metus klientų skaičius naujame „Citadele“ padalinyje, palyginus su anksčiau Gedimino pr. buvusiu padaliniu, išaugo penktadaliu. Atitinkamai išaugo ir banko paslaugų vartojimas. Pavyzdžiui, naujų paskolų apimtys bendrame banko ir kavinės padalinyje išaugo 20 proc., indėlių apimtys – daugiau nei 60 proc., labiausiai augo naujų mokėjimo kortelių išdavimo apimtys – net keliais šimtais procentų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris metų įspūdis (įvykis) nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.