MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Už Vilniaus

Už Vilniaus: Druskininkuose atidaromas pripučiamas vandens takų parkas

„Pripučiamų vandens takų parkas bus atidarytas gegužės 25 dieną, penktadienį, kurorto šventės metu. Tądien organizuosime šeimų dienai skirtas įspūdingas varžytuves, o jų dalyviai galės laimėti išskirtinių prizų. Kviečiame visas Lietuvos šeimas gegužės 25-ąją atvykti į Druskininkus“, – kalbėjo šios idėjos sumanytojas druskininkietis Robertas Razgus.

Nebe pirmą kartą savivaldybėje besilankantis verslininkas į Druskininkų savivaldybę atvykęs praėjusių metų pabaigoje nebuvo įsitikinęs ar viskas klosis skandžiai, o atvykus į Druskininkus paaiškėjo, kad kurorte net tik nebus jokių kliūčių įkurti unikalų batutų parką, tačiau savivaldybė dar ir prisidės prie šio projekto įgyvendinimo. Vos gavęs leidimą planuojamai veiklai – pripučiamų vandens takų parkui Alkos tvenkinyje, R. Razgus pradėjo ruoštis darbams, kurie šiuo metu jau įsibėgėję.

Susitikimų su Druskininkų savivaldybės vadovais metu buvo aptartos galimybės kaip Alkos tvenkinį padaryti patrauklesnį poilsiautojams, kalbėta apie konkrečius darbus. Verslininkas pristatė savo planus finansuoti darbus ne tik Alkos tvenkinyje, kur bus įrengtas batutų parkas, bet ir pliaže. Savivaldybė jau kurį laiką ieškojusi galimybių, kaip atgaivinti anksčiau poilsiautojų pamėgtą Alkos tvenkinį, nusprendė prisidėti prie verslininko finansuojamos veiklos.

„Džiaugiuosi, kad iš kurorto išvykę druskininkiečiai sugrįžta turėdami puikių minčių. Ženklios Roberto Razgaus investicijos ne tik sukurs unikalią pramogą kurorte, bet ir prisidės prie kurorto gražinimo, nedarbo rodiklių mažėjimo. Savivaldybė ketina prisidėti prie šios puikios iniciatyvos investuodama iš Aplinkos apsaugos rėmimo programos gautas lėšas. Džiaugiuosi vykstančiu bendradarbiavimu su verslininku ir esu įsitikinęs, kad ši nauja pramoga taps dar vienu traukos centru bei sulauks ypatingo turistų dėmesio“, – kalbėjo savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Pats verslininkas neslepia, kad jo investicijos sieks trečdalį milijono eurų, o vienas svarbiausių aspektų yra tai, kad įrengus pripučiamų vandens takų parką bus sukurta ir ne viena nuolatinė darbo vieta, bei keletas sezoninių. R. Razgus planuoja prisidėti prie praėjusiais metais sėkmingai įgyvendintos Jaunimo verslumo ir integracijos į darbo rinką programos. Druskininkiečio manymu ši programa suteikia jauniems žmonėms unikalią galimybę išbandyti save darbo rinkoje ir versle, įgyti profesinės patirties.

Pasak verslininko Alkos tvenkinyje ir prie jo atsiras vientisa pramogų ir poilsio zona, kurioje puikiai derės ne tik pripučiamų vandens takų parkas, bet ir atnaujinta, visiškai pakeisianti savo išvaizdą „Alkos“ kavinė, kurioje nuolat darbuosis gerai žinomi Lietuvos šefai, o kartais atvyks ir kviestiniai svečiai, kurie patiekalus gamins pagal autentiškus receptus. Taip pat bus atnaujintos vandenlenčių trasos, kurioms bus pastatytos papildomos figūros. Tam, kad šia pramoga vienu metu galėtų naudotis kuo daugiau poilsiautojų planuojama įrengti dar vieną vandenlenčių sistemą. Minėtas aktyvias pramogas papildys ir ramesnė paplūdimyje įrengta hamakų zona, šalio kurios įsikurs lauko kavinė. Svarstoma galimybė įrengti apžvalgos aikštelę. Bus atnaujinta ir visa infrastruktūra, įskaitant ir mažosios architektūros elementus. Planuojama įrengti viešuosius tualetus, suoliukus, persirengimo kabinas, daiktų saugojimo vietas. Teritorijoje nebeliks tvorų, keisis ir keliukas į Alką. Jis bus atnaujintas, kaip ir šalia esanti apšvietimo infrastruktūra. Medžiuose bus pakabinta daugybė lempučių, kurių skleidžiama šviesa tamsiu paros metu šiai vietai suteiks ypatingos auros.

Paklaustas, kodėl tokioms investicijoms pasirinko Druskininkus R. Razgus prisipažino, kad jis viską gerai apsvarstė.

„Kaip druskininkiečiui man itin svarbu veiklą vykdyti savo gimtajame mieste. Kaip pats mėgstu sakyti – atiduodu duoklę Druskininkams už tai, ką jie davė man. O davė jie man daug. Būdamas 12 metų pradėjau aktyviai dalyvauti įvairiose jaunimui skirtose veiklose. Tuomet su bendraminčiais rengdavome projektus, organizuodavome veiklas, vykdavome į susitikimus, o finansavimą mūsų veiklai skirdavo savivaldybė. Už jų skirtus pinigus galėdavome vykti į susitikimus sostinėje bei kituose miestuose. Savivaldybė prisidėdavo ir finansuojant tarptautinius projektus, kurių metu vykdavome į užsienį. Meras ir tuomet su jaunimu dirbęs Aivaras Kadziauskas mumis tikėjo. Būtent jie suteikė galimybę man tobulėti. Jie investavo į mane avansu, o dabar aš džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie Druskininkų gerovės savo investicijomis. Druskininkų kurortas man, kaip verslininkui, taip pat buvo ideali vieta investuoti. Tai pats didžiausias Lietuvos kurortas, kurį kasmet aplanko vis daugiau turistų“, – kalbėjo druskininkietis.

R. Razgus prisipažino ir pats svarstantis galimybę sugrįžti gyventi į kurortą. Šiuo metu, kaip pats sako, gyvena tarp Vilniaus ir Druskininkų, bet savo ateitį sieja tik su Druskininkais. Verslininkas su būsima žmona Lina jau pradėjo galvoti apie vaikus, kurių auginimui geresnės vietos už kurortą pora neįsivaizduoja.

„Kalbant apie Vilniaus ir Druskininkų patrauklumą neginčijamai pirmauja kurortas. Vilniuje vien kelionė į darbą kartais trunka pora valandų, o Druskininkuose automobilį galiu ir visai pamiršti. Visur nukeliauju pėsčiomis, bet to čia puikiai išvystyta viešoji miesto infrastruktūra. Druskininkai ideali vieta auginti vaikus, čia tam sudarytos išskirtinės sąlygos. Niekur kitur Lietuvoje nerastum vietos, kur tavo vaikas nemokamai būtų mokomas plaukti ar slidinėti. Druskininkų savivaldybė investuoja ne tik į traukos objektus, bet ir į vaikus – į mūsų ateitį“, – sakė druskininkietis.

Straipsnis parengtas pagal Druskininkų savivaldybės informaciją

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Už Vilniaus: Angelų kalva – Trakų „Kryžių kalnas“

Donatas Andrijauskas

Už Vilniaus: kur Lietuvoje švęsti Jonines? (2018)

LRT.lt

Už Vilniaus: atostogos su šeima – 7 kelionių kryptys autobusu po Lietuvą ir aplink

Evaldas Činga

Už Vilniaus: savaitgalį Palanga kviečia į vasaros sezono atidarymą

BNS

Už Vilniaus: Aitvarų festivalis „Tarp žemės ir dangaus“

Made in Vilnius

Už Vilniaus: magiškas Kauno zoologijos sodo sezono atidarymas

Made in Vilnius

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika