Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ sekmadienio vakarą pradėjo skrydžius dar vienu patraukliu maršrutu iš Vilniaus. Naujasis oro linijų bendrovės skrydis du kartus per savaitę sujungs Lietuvos sostinę su Geteborgu Švedijoje. Bilietus jau dabar galima įsigyti svetainėje wizzair.com, jų kaina prasideda nuo 9,99 Eur.*

Geteborgas – antrasis pagal dydį miestas Švedijoje, įsikūręs vakarinėje Švedijos pakrantėje ir žinomas dėl savo turtingo kultūros paveldo. Geteborgą vertina ir studentai, kadangi ten įsikūrę garsūs universitetai.

„Džiaugiamės pradėdami vykdyti skrydžius dar viena patrauklia kryptimi iš Vilniaus. Geteborgas, antrasis pagal dydį Švedijos miestas, nuo šiol keleiviams yra prieinamas mūsų mažų kainų skrydžiais, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Gabor‘as Vasarhelyi‘s. – Esame įsitikinę, kad naujasis maršrutas bus toks pat populiarus kaip ir kiti 28 maršrutai mūsų Lietuvos tinkle, o mūsų lietuvių įgula nekantraudama laukia, kol galės pasveikinti visus keliaujančius į Geteborgą.“

„Džiugu, kad skrydis į antrą pagal dydį Švedijos miestą Geteborgą dar labiau sustiprins susisiekimą su kitame Baltijos jūros krante esančiu Skandinavijos regionu. „Wizz Air“ skrydžius iš Vilniaus į Stokholmą jau pamėgo nemažai įvairių segmentų keliautojų: turistų, verslininkų, studentų ar išeivių, todėl tikime, kad jie pasinaudos patrauklia galimybe aplankyti švedų „Mažuoju Londonu“ vadinamą Geteborgą“, – sako Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.

Praėjusiais metais bendrovė pervežė 1,2 milijono keleivių iš Lietuvos – tai leido prisidėti prie daugiau nei 900* darbo vietų ir reprezentuoja 27 proc. metinį augimą. Šiuo metu tarptautiniame Vilniaus oro uoste aviakompanija bazuoja 4 bendrovės orlaivius bei jungia daugiau nei 100 bendrovės darbuotojų.

Su naujausiu maršrutu į Geteborgą „Wizz Air“ iš trijų Lietuvos oro uostų siūlo 29 maršrutus į 15 šalių, taip siekdama užtikrinti geresnį susisiekimą tarp Lietuvos ir kitų Europos šalių bei patenkinti verslo ir laisvalaikio keliautojų poreikius.

Naujausia „Wizz Air“ kryptis iš Vilniaus:

Kryptis Dienos Pradžia Kainos nuo**
Geteborgas Trečiadienis, sekmadienis Kovo 26 d. 9,99 EUR

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist