Vilniaus gatvės

Žirnių-Liepkalnio g. sankryžoje vėl eismo ribojimai

Birželio 18 – 19 d. numatomi eismo ir viešojo transporto judėjimo pasikeitimai šiose Vilniaus sankryžose: Gurių-Juodojo kelio ir Tolimosios-Juodojo kelio bei Žirnių-Liepkalnio g.

Birželio 18 d. nuo 20.00 val. iki birželio 19 d. 7.00 val., atsižvelgiant į eismo ribojimus Žirnių-Liepkalnio g. sankryžoje, keisis viešojo transporto eismas:

  • 2 maršruto autobusai, važiuodami Oro uosto kryptimi, važiuos Kauno, Dariaus ir Girėno gatvėmis, o nuo Oro uosto važiuos įprasta trasa Stoties kryptimi.
  • Bus trumpinama 88 maršruto autobusų trasa – autobusai kursuos iki Stoties. Stotyje 88 maršruto autobusai, važiuodami centro kryptimi, išvyks iš Stoties E stotelės, kurioje įprastai stoja  13, 31, 37 ir 74 maršrutų autobusai.
  • 12, 16, 19, 58, 61 ir 82 maršrutų autobusų trasos nesikeis, autobusai kursuos kaip įprasta.

Birželio 19 val. nuo 4.00 iki 16.00 val., dėl planuojamų asfaltavimo darbų Gurių-Juodojo kelio ir Tolimosios-Juodojo kelio sankryžose, bus draudžiamas automobilių eismas ir keisis viešojo transporto judėjimas.

 

Gurių-Juodojo kelio ir Tolimosios-Juodojo kelio sankryžose vykdomų darbų zonoje eismas bus draudžiamas, išskyrus patekimą į zonoje esančius pastatus. Vairuotojų prašoma būti atidžių ir rinktis judėjimą apylankomis:

  • Važiuojant Gurių g. link Juodojo kelio apylanka per Juodupio g. ir Ašmenėlės g.
  • Važiuojant Juoduoju keliu į centrą apylanka Ašmenėlės g., Juodupio g., Minsko pl., Liepkalnio g.;
  • Važiuojant iš Tolimosios g. (Aukštojo Pavilnio) į centrą apylanka Džiaugsmo g., Pergalės g., S. Batoro g. (per Naująją Vilnią);
  • Važiuojant į Aukštąjį Pavilnį apylanka per Liepkalnio g., Minsko pl., Gurių g., Juodupio g., Ašmenėlės g. arba per Subačiaus g., S. Batoro g., Pergalės g., Džiaugsmo g. (per Naująją Vilnią).

Viešojo transporto pasikeitimai:

  • 58 maršruto autobusai bus nukreipiami Juodulio, Ašmenėlės g. Autobusai važiuos pakeista trasa tiek važiuodami į Stotį, tiek iš Stoties.
  • 33 maršruto autobusai neužsuks į Kalnėnus, o visais reisais važiuos Juoduoju keliu.
  • 31 maršruto autobusų trasa nesikeis, autobusai kursuos kaip įprasta.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
11 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Alvydas

Įdomu, ar planuojama kada nors įrengti pėsčiųjų, dviračių takus nuo miesto pusės iki Salininkų, pavyzdžiui patęsta Dariaus ir Girėno gatvė iki Salininkų arba pratęsta Rodūnios kelias gatvė iki Salininkų, arba tarp tų gatvių per vidurį palei geležinkelio liniją nutiesti takai iki Salininkų?
Jau nekalbu, kad galėtų būti analogiškai, t.y. vienu iš variantų, nutiesta ir gatvė automobiliams ir viešajam transportui..
Nes dabar visi važiuoja, eina ratais kvadratais nuo miesto iki Salininkų 🙂
ačiū 🙂

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button